رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • کد خبر : ۵۰۰۴۶
  • چاپ خبر : بافق مقصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی می شود
فرماندار بافق :

بافق مقصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی می شود

محمد زاده رحمانی در آئین گشایش بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی و گردشگردی بافق در میدان خان گفت : شهرستان بافق با تمامی امکانات و ظرفیت های گردشگردی و ایجاد نوروزی متفاوت برای مسافران به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مقاصد مهم گردشگردان داخلی و خارجی می باشد. به گزارش آفتاب بافق […]

محمد زاده رحمانی در آئین گشایش بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی و گردشگردی بافق در میدان خان گفت : شهرستان بافق با تمامی امکانات و ظرفیت های گردشگردی و ایجاد نوروزی متفاوت برای مسافران به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مقاصد مهم گردشگردان داخلی و خارجی می باشد.

به گزارش آفتاب بافق : محمد زاده رحمانی ؛ فرماندار بافق با بیان اینکه امسال نوروز متفاوتی را در بافق شاهد هستیم افزود : از ابتدای سال جدید تاکنون 32 هزار نفر از اماکن تاریخی و مذهبی و جاذبه های طبیعی و گردشگردی بافق بازدید نموده اند که نسبت به  زمان مشابه سال قبل آمار بازدید کنندگان 35 درصد رشد داشته است و بنظر میرسد در دور دوم سفرهای نوروزی افزایش بیشتری دراین زمینه داشته باشیم.

زاده رحمانی از افزایش کیفیت و تنوع خدمات گوناگون به مسافران و گردشگردان  نوروزی بافق خبر داد و افزود : با افزایش تنوع خدمات در هتل ها و بومگردی های مختلف ؛ تعداد موزه ها و هتل ها و مراکز اقامتی بافق افزایش یافته است به گونه ای که نسبت به سال قبل یک هتل جدید به مجموعه اقامتی شهرستان اضافه شده و پنج بومگردی جدید در روستاهای اطراف و دو موزه در در مرکز شهرستان ایجاد شده است.

فرماندار بافق با اشاره اینکه نوروز متفاوتی در بافق ایجاد شده است  اظهار داشت : شهرستان بافق به سرعت در حال حرکت و پیشرفت و توسعه است تا به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگردی در ایران و جهان تبدیل شود.

گفتنی است : بازارچه صنایع دستی و  نمایشگاه گردشگردی و توانمندی های شهرستان بافق از پنجم تا دوازدهم فروردین در میدان خان بافق و مجاورت آستان امامزاده عبدالله پذیرای علاقمندان و مسافران و گردشگردانی هست که میخواهند با خاطرات خوب ایام تعطیلات نوروز را دربافق سپری نمایند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده