رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
  • کد خبر : ۵۰۲۷۱
  • چاپ خبر : اعزام کاروان راهیان نور شرکت سنگ آهن بافق به مناطق عملیاتی جنوب کشور
گزارش تصویری:

اعزام کاروان راهیان نور شرکت سنگ آهن بافق به مناطق عملیاتی جنوب کشور

دومین کاروان راهیان نور شامل جمعی از کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و خانواده آنان جهت بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس عازم جنوب کشور شدند. به گزارش آفتاب بافق، حبیب حسن زاده،جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در آئین بدرقه دومین کاروان راهیان نور این شرکت به […]

دومین کاروان راهیان نور شامل جمعی از کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و خانواده آنان جهت بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس عازم جنوب کشور شدند.

به گزارش آفتاب بافق، حبیب حسن زاده،جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در آئین بدرقه دومین کاروان راهیان نور این شرکت به مناطق عملیاتی جنوب کشور، در سخنانی کوتاهی ضمن تبریک آغاز سال جدید و میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) گفت : علیرغم توطئه های دشمنان برای کمرنگ کردن فرهنگ شهادت و مقاومت ؛ اثربخشی خون پاک شهدا توانسته است جای خود را در بین جوانان و همه مردم ایران اسلامی باز کند.حضور جوانان و نسل سوم و چهارم انقلاب در مناطق جنگی دوران دفاع مقدس و دیدن رشادت ها،ایثار و جانفشانی رزمندگان رابطه مستحکمی بین آن ها برقرار کرده است.

وی آشنایی،دقت نظر،بصیرت و فطرت پاک جوانان را  از جمله عوامل اصلی برای استحکام ارتباط با شهدا برشمرد و افزود : آثار و برکات خون شهدا را می توان در تربیت و رشد جوانانی دید که در زمانی که پای آبرو و حیثیت نظام به میان آمد به عنوان مدافع حرم با وجود آنکه در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس حضور نداشتند اما برای دفاع از حریم اهل بیت (ع)  تا آن سوی مرزها می روند و سبب ریشه کن شدن بنیان دشمن می شوند.

جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) با آرزوی بهره مندی راهیان نور از سفر به مناطق عملیاتی جنوی کشور اظهار داشت : شما عزیزان و خانواده های محترم به مناطقی سفر می کنید که در نقطه نقطه آن مکان مملو از عطر شهدا است و هنوز هم می توان دعاها و نجواهای خالصانه شهدا را در شب های مناطق عملیاتی با گوش جان شنید.

گفتنی است در مرحله دوم اعزام کاروان راهیان نور شرکت سنگ آهن مرکزی بافق 48 نفر از بسیجیان به همراه خانواده آن ها به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده