رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴
  • کد خبر : ۵۰۷۰۴
  • چاپ خبر : حضور استاندار،فرماندار و نماینده مردم بافق در مراسم ترحیم والده مهندس محمد جواد عسکری
گزارش تصویری:

حضور استاندار،فرماندار و نماینده مردم بافق در مراسم ترحیم والده مهندس محمد جواد عسکری

استاندار یزد، فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در  مسجد امام حسین(ع) و مراسم ترحیم والده مکرمه محمد جواد عسکری رئیس صندوق بازنشستگی فولاد، درگذشت وی را تسلیت گفتند. به گزارش آفتاب بافق،محمود زمانی قمی استاندار یزد،زاده رحمانی فرماندار بافق و محمد رضا صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای […]

استاندار یزد، فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در  مسجد امام حسین(ع) و مراسم ترحیم والده مکرمه محمد جواد عسکری رئیس صندوق بازنشستگی فولاد، درگذشت وی را تسلیت گفتند.

به گزارش آفتاب بافق،محمود زمانی قمی استاندار یزد،زاده رحمانی فرماندار بافق و محمد رضا صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در مسجد امام حسین(ع) و مراسم ترحیم والده مکرمه مهندس محمد جواد عسکری، رئیس صندوق بازنشستگی فولاد درگذشت وی را تسلیت گفتند.

در این مراسم مسئولان ضمن عرض تسلیت،از درگاه ایزد منان برای آن مرحومه رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت نمودند.

همچنین مسئولان نظامی و انتظامی،اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان،خانواده معظم شهدا، روحانیون و جمعی از مردم شهید پرور نیز در این مراسم حضور داشتند.

عکس: م. تقی زاده بافقی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده