رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  • کد خبر : ۵۱۱۳۹
  • چاپ خبر : بیش از ۱۲ کیلومتر از باند دوم بزرگراه یزد – بافق زیر عبور رفت + تصاویر
لحظاتی پیش:

بیش از ۱۲ کیلومتر از باند دوم بزرگراه یزد – بافق زیر عبور رفت + تصاویر

لحظاتی قبل بیش از 12 کیلومتر از قطعه سوم باند دوم بزرگراه یزد- بافق حد فاصل پل اسدی تا مسجد ابوالفضل(ع) زیر بار ترافیک رفت و تردد بر روی آن امکان پذیر شد. به گزارش آفتاب بافق؛ ظهر امروز یکشنبه 19 فروردین ماه، بیش از 12 کیلومتر از قطعه سوم باند دوم بزرگراه یزد- بافق […]

لحظاتی قبل بیش از 12 کیلومتر از قطعه سوم باند دوم بزرگراه یزد- بافق حد فاصل پل اسدی تا مسجد ابوالفضل(ع) زیر بار ترافیک رفت و تردد بر روی آن امکان پذیر شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ ظهر امروز یکشنبه 19 فروردین ماه، بیش از 12 کیلومتر از قطعه سوم باند دوم بزرگراه یزد- بافق حد فاصل پل اسدی تا مسجد ابوالفضل(ع) با حضور فرماندار، مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرستان و ناظرین اين پروژه زیر بار ترافیک رفت.

فرماندار بافق در حاشیه این برنامه گفت: این قسمت از پروژه بزرگراه یزد- بافق با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال تکمیل شد.

محمد زاده رحمانی افزود: خوشبختانه دو شرکت فرش راه و سازمان همیاری های شهرداری ها وارد کار شدند و با همت اداره کل راه و شهرسازی استان و کمک و همکاری مجموعه شهرستان این قسمت زیر عبور رفت.

وی تصریح کرد: این بخش از پروژه از پرهزینه ترین و مشکلترین قسمت های باند دوم این بزرگراه بوده است.

فرماندار بافق در پایان ابراز امیدواری کرد: تلاش داریم تا با همکاری همه دستگاه های اجرایی 11 کیلومتر باقیمانده که عملیات خاکی آن به اتمام رسیده است، نیز با سرعت تکمیل و در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده