رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • کد خبر : ۵۱۱۵۶
  • چاپ خبر : بازدید 380 هزار نفر از مجموعه جاذبه های گردشگری بافق / بافق در نوروز 97 خوش درخشید
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری بافق:

بازدید 380 هزار نفر از مجموعه جاذبه های گردشگری بافق / بافق در نوروز 97 خوش درخشید

لیلی رنجبر با بیان اینکه در نوروز 97 خدمات بسیار خوبی به گردشگران و مسافرین ارائه شده است،گفت: در نوروز امسال شهرستان بافق اقدامات بسیار مطلوبی در بحث ارائه خدمات سفر،ایجاد نوروزگاه ها و اجرای برنامه های فرهنگی و اسکان داشته است. به گزارش آفتاب بافق،لیلی رنجبر،رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بافق در گفتگویی […]

لیلی رنجبر با بیان اینکه در نوروز 97 خدمات بسیار خوبی به گردشگران و مسافرین ارائه شده است،گفت: در نوروز امسال شهرستان بافق اقدامات بسیار مطلوبی در بحث ارائه خدمات سفر،ایجاد نوروزگاه ها و اجرای برنامه های فرهنگی و اسکان داشته است.

به گزارش آفتاب بافق،لیلی رنجبر،رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بافق در گفتگویی اختصاصی به بیان گزارش عملکرد این مجموعه در ایام نوروز 97 پرداخت و گفت: از 28 اسفند 96 لغایت 18 فروردین 97 تعداد آمار بازدید کنندگان از مجموعه جاذبه های گردشگری شهرستان بافق به میزان 380 هزار نفر بوده است و آمار اسکان چه در هتل ها،مراکز بوم گردی و سایر مراکز اقامتی،مدارس و چادرهای مسافرتی 4 هزار و 620 نفر بوده است.

وی افزود: خوشبختانه شهرستان بافق در نوروز 97 هم در بحث اقامت و هم بازدید از جاذبه های گردشگری در مقایسه با سال گذشته از رشد 35 درصد برخوردار بوده است.

رئیس میراث فرهنگی و گردشگری بافق با اعلام اینکه امسال حدود 15 نوروزگاه جهت گرامی داشت آئین نوروز در شهرستان بافق بر پا شده بود،خاطر نشان کرد: بزرگترین نوروزگاه شهرستان مجموعه تفرجگاه آبشار بود که نه تنها در این محل بلکه در تمام نوروزگاه ها برنامه های فرهنگی و آئینی ویژه ای جهت خلق لحظات خوش برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده بود.

رنجبر با بیان اینکه 97 بازدید نظارتی در این ایام توسط میراث فرهنگی و فرمانداری از مراکز ارائه خدمات به مسافران نوروزی صورت گرفته است،گفت:خوشبختانه طبق بررسی های صورت گرفته ارائه خدمات به گردشگران و مسافرین نوروزی در این ایام به نحو مطلوب و شایسته صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در مجموع کلیه کمیته های خدمات سفر در شهرستان با ارشاد های فرماندار براساس جلسات تشکیل شده و برنامه ریزی های منسجم در ارائه خدمات به مسافران نوروزی و گردشگران بسیار مطلوب عمل نمودند .

رنجبر با بیان اینکه بافق در نوروز 97 خوش درخشیده است،افزود: در بحث اطلاع رسانی فعالیت های نوروزگاه های شهرستان با نصب بنر و شرکت در برنامه های تلوزیونی و فضاهای مجازی به صورت کامل انجام گرفت و  بر اساس ارزیابی های اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری، نوروز متفاوتی در بافق رقم خورد.

رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بافق در پایان سخنان خود به عنوان دبیر ستاد خدمات سفر از تلاش و همکاری همه مسئولین کمیته های ستاد به ویژه فرماندار و معاون وی که با وسواس خاص مبحث خلق نوروزی سرشار از شادی و معنویت را برای گردشگران و شهروندان دنبال می کردند،تشکر و قدردانی نمود.

ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “بازدید 380 هزار نفر از مجموعه جاذبه های گردشگری بافق / بافق در نوروز 97 خوش درخشید”

  • فتوحی بافقی says:

    ایکاش یه کم باحساب کتاب تر حرف میزدید .خودتون گفتید پارسال 320 هزار نفر اومدن الانم میگید 35 درصد افزایش یافته که میشه 320.000*35%=112.000 که 112.000 +320.000=432.000 نفر.اگرم میخاهید آمار نجومی بدید حداقل یه آماری بدید که با معادلات ریاضی بخونه لطفا.هرچند به اذعان خیلی ها امسال آمار ورودی گردشگر به استان یزد نسبت به پارسال خیلی کمتر بوده.ضمنا مقاله های متعدد سوت و کور بودن میدان خان و بافق شهر نمونه گردشگری و… را هم مطالعه بفرمائید تا اون روی سکه را هم ببینید.

  • 380 هزارنفر غلوی بیش نیست.مثل 15000 سیاه چادر عباس برزگر؟؟1!!

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده