رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • کد خبر : ۵۱۲۸۵
  • چاپ خبر : سروده اختر عبداللهی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی

سروده اختر عبداللهی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی

به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی شب گذشته اختر عبداللهی سروده خود را در جمع پیشکسوتان و بزرگان عرصه فرهنگ و هنر بافق اجرا نمود. به گزارش آفتاب بافق،اختر عبداللهی شب گذشته همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی و در اولین نشست تجلیل و تکریم از پیشکسوتان و بزرگان عرصه فرهنگ و هنر بافق،ضمن تبریک این […]

به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی شب گذشته اختر عبداللهی سروده خود را در جمع پیشکسوتان و بزرگان عرصه فرهنگ و هنر بافق اجرا نمود.

به گزارش آفتاب بافق،اختر عبداللهی شب گذشته همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی و در اولین نشست تجلیل و تکریم از پیشکسوتان و بزرگان عرصه فرهنگ و هنر بافق،ضمن تبریک این روز به هنرمندان مطلبی را پیرامون این مناسبت سرود.

اندیشه ات سبز،نگاهت سبز،آغازت ملکوتی،کلامت ترنم آبشار

قلموی تو چهار فصل بودن را در نگاه زندگی به تصویر می کشد

و خودت هرگز اسیر رنگ ها نمی شوی

بی رنگ تر از تمام رنگ ها ایستاده ای و زندگی را جلائی تازه می بخشی

در ترانه های تو شور و امید آنچنان جاری است که می توان با آن ها عاشق شد و عشق را تفسیری تازه برایش نوشت

در خطوط چشم نوازت چنان غرق می شوم گاهی، که لطافت روحم را به بازی می گیری و در نواختن موسیقی ات،موسیقی به رنگ زندگی جریان دارد

چگونه می شود دنیا را بدون تو تصور کرد،دنیای فاقد شعر و شعور…دنیایی بدون احساس و عشق…فاقد موسیقی و رنگ و خطوط، دنیایی می شود آهنی،درست مانند عصر اتا.. عصری که تو در فراسوی آن ایستاده ای و با هنرت گاه بازی می گیری روزگار پوشالی ربات های بی احساس را…

پرواز کن پرنده زیبا،پرواز کن پرنده زیبا،پرواز کن…باید به رنگین کمان سلام کنی. پرواز کن و آغازی دوباره بخوان بر فراز کهکشان… با آن خطوط زیبا بر بوم آسمان طرحی نو در انداز و نقش بزن به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست، عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.

و ربنای دوباره را بر بلندای بام جهان فریاد کن…سالهاست مسحور ربنایت مانده ایم،ما به انگشتان تو ایمان داریم…دست های هنرمند تو می تواند غبار مرگ را از آیینه روح سرگشتگان روزگار بزداید.

تو باید باشی،تو باید باشی،باید بایستی و نگذاری ربات های به ظاهر مدرن قلمت را بشکنند و آوازت را خفه کنند،رنگ ها را سیاه کنند،خطوطت را درهم… ما به رنگ ها و آوازها و قلم ها بیشتر از نفس هایمان نیازمندیم.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده