رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • کد خبر : ۵۱۶۴۹
  • چاپ خبر : تلاش مسئولان در نوروز97 برای تبدیل بافق به مقصد گردشگری / هنجارشکنی و تشویق به فساد امری محکوم و مردود است
معاون فرماندار بافق:

تلاش مسئولان در نوروز97 برای تبدیل بافق به مقصد گردشگری / هنجارشکنی و تشویق به فساد امری محکوم و مردود است

 محمد علی طالعی با بیان اینکه هرگز اجازه نمی دهیم به کسی کوچکترین اهانت و یا تعرضی شود،تصریح کرد: هرگونه هنجارشکنی و تظاهر و تشویق به فساد و اقدام خلاف قانون از طرف هر کس که باشد امری محکوم و مردود است و هیچکس حق ندارد ضوابط شرعی و چارچوب های قانونی را نادیده بگیرد. […]

 محمد علی طالعی با بیان اینکه هرگز اجازه نمی دهیم به کسی کوچکترین اهانت و یا تعرضی شود،تصریح کرد: هرگونه هنجارشکنی و تظاهر و تشویق به فساد و اقدام خلاف قانون از طرف هر کس که باشد امری محکوم و مردود است و هیچکس حق ندارد ضوابط شرعی و چارچوب های قانونی را نادیده بگیرد.
به گزارش آفتاب بافق، محمد علی طالعی،معاون فرماندار بافق شب گذشته طی مراسم جشن عید سعید مبعث در زورخانه شهید احمد رنجبر، به بیان گزارشی از اقدامات انجام گرفته در طول چندین سال گذشته برای توسعه گردشگری در شهرستان بافق پرداخت و گفت:در طول سالهای گذشته اقدامات بسیاری در جهت معرفی بافق و به وجود آمدن صنعت گردشگری در این شهرستان شده است. اکنون 7 منطقه بومگردی داریم و عده ای به این امید روی کار آمدند تا گردشگران و مسافرین خارج از شهر در کمپ ها و اماکن اقامتی آنان حضور یابند و از این طریق امرار معاش کنند.
وی در پاسخ به این سوال که چگونه 370 هزار نفر در ایام نوروز 97 از جاذبه های گردشگری بافق دیدن کردند،عنوان کرد: این آمار را می توان از شیوه های مختلف از جمله رجوع به مراکز اقامتی و مشاهده فرم های ثبت اسکان گردشگران و مسافرین،مشاهده ثبت آمار پلاک های غیربومی از طریق دستگاه های تردد شمار و یا از طریق پایگاه های هلال احمر،نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی که آمار ورود و خروج مسافرین و گردشگران نوروزی را ثبت نموده اند،بدست آورد.
طالعی تفرجگاه ابشار بافق را به عنوان بزرگترین گردشگاه نوروزی معرفی شده از سوی استان اعلام کرد و گفت: در اکثر نظر سنجی هایی که از گردشگران و مسافرین انجام گرفت که چگونه با بافق آشنا شدند این نتیجه بدست آمده که این شناخت از طریق برنامه های تلویزیونی و مستندهای پخش شده در خصوص معرفی شهرستان بافق و یا سایت ها در فضای مجازی به وجود آمده است.
معاون فرماندار با تاکید بر تلاش های انجام گرفته برای رونق گردشگری بافق و ایجاد اشتغالزایی جوانان، به گزارشات اعلام شده مبنی بر هنجار شکنی در اماکن گردشگری و بومگردی ها اشاره کرد و گفت: در همه کمپ ها و نیز تفرجگاه آبشار هر شب شاهد اجرای برنامه های فرهنگی متنوع بودیم.هر گونه تذکر برای رعایت شئونات اسلامی به طریق لسانی و یا نصب بنرهای مختلف انجام گرفت و بحمدلله طی بازرسی های متعدد از سوی مسئولان مورد خاصی گزارش نشد.
وی با بیان اینکه هرگز اجازه نمی دهیم به کسی کوچکترین اهانت و یا تعرضی شود،تصریح کرد: هرگونه هنجارشکنی و تظاهر و تشویق به فساد و اقدام خلاف قانون از طرف هر کس که باشد امری محکوم و مردود است و هیچکس حق ندارد ضوابط شرعی و چارچوب های قانونی را نادیده بگیرد. اگر چنین مسئله ای پیش آید بدون شک با تعصبی محکم با آن مقابله می کنیم.
طالعی با اظهار خرسندی از رضایت گردشگران و مسافرین نوروزی به ویژه مردم شهرستان بافق از برنامه های نوروز امسال افزود: شادی و نشاط از جمله نیازهای مردم است که باید به آن توجه کرد،امروزه نمی توان جامعه را بر روی یک موضوع به پیش برد بلکه باید به همه جوانب پرداخت و خوشحالیم که در نوروز 97 توانستیم لحظات خاطر انگیزی را برای مردم و میهمانان بافق به ارمغان آوریم.
وی در پایان سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 97 به حمایت از کالای ایرانی،خاطر نشان کرد: مسئله تولید ملی و حمایت آن از جمله مباحثی است که همواره تلاش نمودیم در راستا تحقق آن نقشی مؤثر ایفا کنیم.معرفی جاذبه های گردشگری از جمله مواردی است که با هدف خرید محصولات بومی،حفظ ارزش پول و رونق چرخه اقتصادی مورد توجه قرار گرفت.

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “تلاش مسئولان در نوروز97 برای تبدیل بافق به مقصد گردشگری / هنجارشکنی و تشویق به فساد امری محکوم و مردود است”

  • بی زحمت امار ۳۵ درصد افزایش نسبت به ۳۲۰ هزارنفرسال گذشته که میشه ۴۳۰ هزار نفر.ظرفیت کل اسکان هتلها و بومگردیها هم طبق گفته میراث بافق ۷۰۰ نفربوده که پر هم نبوده.تغییری در درامد مغازه دارها هم ایجاد نشده.پس با این حساب کمپها میلیاردر شدن.بی خود نیس هرکه به یزد مراجعه میکنه واسه بودجه میگن برید از کمپها بگیرید.اون کمپ هم که با رقاصی تبریزی علنا رقص را ترویج کرد و منجبر شد به طومار.بارندگی هم که شیزینی جشنهای پارک ابشار را به کام همشهریان تلخ کرد.حالا پیدا کنید پرتقال فروش امریکای جنایتکار را…

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده