رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • کد خبر : ۵۱۶۵۷
  • چاپ خبر : راه اندازی کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” در بافق +تصاویر

راه اندازی کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” در بافق +تصاویر

کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” با هدف اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ رفتارهای صحیح در جامعه و محیط پیرامون راه اندازی شد. به گزارش آفتاب بافق، کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” با هدف اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ رفتارهای صحیح در جامعه و محیط پیرامون راه اندازی شد. منصور […]

کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” با هدف اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ رفتارهای صحیح در جامعه و محیط پیرامون راه اندازی شد.

به گزارش آفتاب بافق، کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” با هدف اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ رفتارهای صحیح در جامعه و محیط پیرامون راه اندازی شد.

منصور رحیمی،مؤسس این کمپین در گفتگو با خبرنگار آفتاب گفت: همه ما بدون شک در برخورد با زندگی و یا محیط پیرامون خود دچار رفتارهای نادرستی هستیم که ممکن است ناخواسته نیز باشد.اما آنچه مهم است اصلاح این رفتارها و عادت های غلط است.

وی افزود: هدف از راه اندازی کمپین ” شهر سالم،شهروند سالم و بانشاط ” فرهنگ سازی برای اصلاح رفتارهای نادرست ما با محیط زیست،رعایت حقوق شهروندی،برخورد صحیح با مسائل اجتماعی فردی و جامعه و…می باشد.

رحیمی با بیان اینکه باید ابتدا این فرهنگ در خود ما نهادینه شود،خاطر نشان کرد: برای داشتن یک جامعه فرهیخته بهتر است اول از خودمان شروع کنیم تا بتوانیم این اندیشه را ترویج دهیم.

.

شایان ذکر است،این کمپین هرهفته با یک موضوع کار خود را ادامه خواهد داد و در هفته آینده با موضوع ” فرهنگ ترافیک و شیوه صحیح رانندگی ” فعالیت خواهد کرد.

بیایید موضوعاتی چون نریختن زباله،فرهنگ آپارتمان نشینی؛رعایت حقوق دیگران و…را به یک فرهنگ تبدیل کنیم؛بدون تردید این امر نیازمند تلاش همه مسئولین و مردم دارد.

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده