رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
  • کد خبر : ۵۲۴۹۱
  • چاپ خبر : مراسم تجلیل از جانبازان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار شد
گزارش تصویری:

مراسم تجلیل از جانبازان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار شد

همزمان با ایام شعبانیه مراسم تجلیل از جانبازان و آزادگان شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بافق و مدیران و معاونین شرکت در هتل نیکان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق، همزمان با ایام شعبانیه مراسم تجلیل از جانبازان و آزادگان شرکت سنگ آهن مرکزی صبح امروز با حضور مدیر صندوق […]

همزمان با ایام شعبانیه مراسم تجلیل از جانبازان و آزادگان شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بافق و مدیران و معاونین شرکت در هتل نیکان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق، همزمان با ایام شعبانیه مراسم تجلیل از جانبازان و آزادگان شرکت سنگ آهن مرکزی صبح امروز با حضور مدیر صندوق بازنشستگی فولاد و مدیر عامل شرکت سنگ آهن،امام جمعه بافق، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران،معاونین و جانبازان شرکت در هتل نیکان بافق برگزار شد.

در ابتدا این مراسم حبیب حسن زاده،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن ضمن خوش آمد گویی جانبازان و ایثارگران را یاران امام جمعه بافق و نظام دانست و گفت: باید همواره حمایت های لازم از این دوستان همیشگی انقلاب و نظام صورت گیرد.

سپس حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی،امام جمعه بافق جانبازی را برگ زرین و افتخاری در زندگی دانست و گفت: انسان در طول زندگی خدماتی را انجام می دهد که نزد پروردگار محفوظ و در حساب اعمال او ضبط می شود و هیچ خدمتی بالاتر از جهاد در راه خدا نیست.

وی این نشست را یک ارزش معنوی بیان کرد و افزود: در طول دوران متعدد این برنامه توسط شرکت سنگ آهن مرکزی برگزار می شود که خدمت شایان و قابل توجهی است.

امام جمعه بافق با بیان اینکه در هیچ مجموعه ای این برنامه با چنین کیفیتی برگزار نمی شود،همه آن را مدیون تلاش مدیر عامل سنگ آهن مرکزی دانست و از وی تشکر نمود.

در ادامه مهندس محمد جواد عسکری،مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی با اظهار خرسندی از وحدت و انسجام حاکم در بین مردم شهرستان بافق گفت: امروز به عنوان عضوی از مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور وقتی شرکت های زیر مجموعه را رصد می کنم،به وضوح شرایط های بسیار سخت آنان را می بینم. برخی از کارکنان این شرکت ها حتی پس از گذشت 3 ماه نتوانسته اند حقوق خود را دریافت کنند و این کار بسیار بزرگی است که در شهربافق با وجود پروژهای در دست و شرایط نامساعد اقتصادی کشور،حقوق کارکنان شرکت سنگ آهن به موقع پرداخت می شود.

وی گفت:  برای راه اندازی   پروژه گندله سه چاهون  مبلغی حدود 600 میلیارد تومان تا پایان شهریور ماه نیاز است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور خدمات رسانی به بازنشستگان و همکاری با شرکت سنگ آهن را از افتخارات  خود دانست و تصریح کرد: بسیار خرسندم که زمانی که باید این شهر را ترک کنم، با دلی آرام خواهم رفت،چرا که به تمام گفته ها و وعده های داده شده عمل نموده و صادقانه به مردم خدمت کردم.

عسکری تمام موفقیت های بدست آمده از سال 90 تا کنون را حاصل همدلی و همکاری تمام مجموعه سنگ آهن و مسئولین شهرستان بافق دانست و افزود: از همه دوستان و مسئولین شهرستان به ویژه امام جمعه ، فرماندار محترم، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بافق و از همه مهمتر تمام کارکنان و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی تشکر می کنم، زیرا تمام موفقیت ها و نتایج امروز حاصل صمیمیت،همکاری و دوستی است که بین تمام مجموعه وجود داشت.

عکس: م.تقی زاده بافقی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده