رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • کد خبر : ۵۲۵۷۵
  • چاپ خبر : گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید حاج عبدالرضا عابدی
هر پنجشنبه یک شهید؛

گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید حاج عبدالرضا عابدی

  مقام معظم رهبری فرمودند:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ […]

 

مقام معظم رهبری فرمودند:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد.

به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.

به یاد شهیدان بودن خود ادای وظیفه‌‌ای در این راه است.

سلام خدا بر ارواح طیبه‌ شهیدان و خانواده‌های صبور آنان و سلام بر روح مطهر شهید حاج عبدالرضا عابدی،حماسه آفرین عملیات والفجر 8 که با حضور در صحنه نبرد حق و باطل به دفاع از ناموس،میهن و نظام پرداخت و با نثار جان خود نگذاشت این خاک به دست دشمنان و متجاوزان بیفتد.

شهید حاج عبدالرضا عابدی در سال 39/09/15 در بهاباد در یک خانواده مذهبی متولد شد.وی پس از گذراندن تحصیلات دوره متوسطه به خدمت مقدس سربازی اعزام شد. با توجه به وضعیت جسمانی مناسب و روحیه بالا در یگان تکاوران ویژه، تمام دوران سربازی را در جبهه گذراند و چندین بار مجروح شد.پس از اتمام دوران سربازی با عضویت درجهاد سازندگی به نیروهای جهادگر پیوست اما نتوانست دوری از جبهه را تحمل کند و با ذوق واشتیاق فراوان برای چندمین بار عازم صحنه نبرد حق و باطل شد و در عملیات های متنوع شرکت و به دفعات متعدد مجروح شد.

وی در تاریخ 64/11/21 در عملیات والفجر8 با لباس غواصی ، هنگام تجسس وعملیات در منطقه فاو به شهادت رسید و خون سرخ این شهید با آب نیلگون منطقه پیوند خورد و روح بزرگ وجاودانه اش با سالار شهیدان همنشین شد.

در این پنجشنبه به روح مطهر این شهید و تمام شهیدان 8 سال دوران دفاع مقدس درود می فرستیم.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده