رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  • کد خبر : ۵۲۷۳۸
  • چاپ خبر : جشن بزرگ میلاد نور برگزار می شود

جشن بزرگ میلاد نور برگزار می شود

در آستانه میلاد یگانه منجی عالم بشریت (عج) و هفته کارگر،جشن بزرگ میلاد نور توسط روابط عمومی شرکت سنگ اهن مرکزی بافق برگزار می شود. به گزارش آفتاب بافق،همزمان با هفته کارگر و در آستانه میلاد حضرت مهدی(عج) جشن بزرگ میلاد نور از سوی روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی برگزار می شود. حبیب حسن […]

در آستانه میلاد یگانه منجی عالم بشریت (عج) و هفته کارگر،جشن بزرگ میلاد نور توسط روابط عمومی شرکت سنگ اهن مرکزی بافق برگزار می شود.

به گزارش آفتاب بافق،همزمان با هفته کارگر و در آستانه میلاد حضرت مهدی(عج) جشن بزرگ میلاد نور از سوی روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی برگزار می شود.

حبیب حسن زاده،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ اهن مرکزی پیشاپیش ضمن تبریک ولادت با سعادت آخرین ذخیره امامت به همه مردم کشور و گرامیداشت هفته کار و کارگر گفت: به مناسبت هفته کارگر و تقارن آن با نیمه شعبان جشن بزرگ میلاد نور در راستا تجلیل از مقام شامخ کارگران شرکت و شهرستان بافق روز دوشنبه 97/02/10 ساعت 20 در سالن امام علی (ع) آهنشهر برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم با اجرای برنامه های شاد و متنوع و دعوت از هنرمندان برجسته کشوری و استانی همراه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن با اشاره به اینکه ارزش‌ گذاشتن به کارگر یک مقوله مهم و اساسی است،خاطر نشان کرد: مقام کارگر همواره در نظر ائمه معصومین بسیار ارزشمند بوده به گونه ای که پیامبر اکرم(ص) بر دستان کارگر بوسه می زند و معصومین (ع) تلاش برای کسب روزی حلال را برابر با جهاد در راه خدا می دانند که تمامی این تاکیدات نشان از ارزشمندی تلاش،کار و تولید و کارگران در دین مبین اسلام است.

حسن زاده در پایان سخنان خود ضمن دعوت کلیه کارگران و خانواده محترمشان در این جشن گفت: این مراسم به پاس تلاش خانواده بزرگ کارگران شرکت سنگ اهن بافق تهیه شده است که امیدوارم مورد رضایت این سرمایه های ارزشمند مجموعه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده