رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • کد خبر : ۵۲۹۴۸
  • چاپ خبر : پیام تبریک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت روز معلم

پیام تبریک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت روز معلم

به گزارش آفتاب بافق،محمد زاده رحمانی فرماندار بافق( رئیس شورای آموزش و پرورش ) و علی اصغر رنجبر رئیس آموزش و پرورش شهرستان در پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت شهید مطهری(ره) و روز معلم را به ساربانان علم و عشق تبریک گفتند. متن پیام به شرح زیر می باشد: به نام خداوند جان وخرد    کزین […]

به گزارش آفتاب بافق،محمد زاده رحمانی فرماندار بافق( رئیس شورای آموزش و پرورش ) و علی اصغر رنجبر رئیس آموزش و پرورش شهرستان در پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت شهید مطهری(ره) و روز معلم را به ساربانان علم و عشق تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

به نام خداوند جان وخرد    کزین برتر اندیشه بر نگذرد

آینده مملکت بدون ساختنِ نسلِ رو به رشدِ علمی، امکان پذیر نیست.  « مقام معظم رهبری مد ظله العالی »

در بــزم عشق، شمــع فـــروزان معلم است

مـــردم چو پيـــكرند اگر ، جان معلـم است

یكی از مسائل ارزشمند و کارساز  در زندگی بشر، علم و آگاهی است. علم، افزون بر این که وسیله ای است برای بهتر زیستن و برای خوب از عهده مسئولیت برآمدن، بخودی خود نیز مطلوب بشر است.

 دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت متفکر و فیلسوف عالی مقام و استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم ، یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین ، در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه ،زیباترین جلوه های تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین و اخلاق و دانایی زینت بخشیدند.

    معلمانی که طلایه‌داران پیشرفت و تعالی در کشور  هستند وهمچون خورشیدی تابناک ، بر تارک جوامع بشری می‌درخشند و پیامبر گونه رسالت خطیر هدایت و روشنگری و نجات انسان‌ها،از دام ظلمت،جهالت،شقاوت و ضلالت را بر عهده دارند.

  ضمن تبریک « روز معلم » و گرامی داشت تقارن  این روز فرخنده  با  نیمه شعبان ،روز میلاد سراسر نور یگانه منجی                  عالم بشریت « حجت ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف » ؛  از زحمات و همكاري هاي بي شائبه ی  معلمان فرهيخته، انديشمند و پرتلاش شهرستان  در عرصه تعلیم وتربیت ،  تقدير و تشكر می نماییم. امید است  با اتکا به الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و با رهنمودهای مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و تدابیر ریاست محترم جمهوری،  شاهد تحقق پیشرفت و توسعه در حوزه مهم آموزش و پرورش باشیم.

 بی‌تردید تقدیر و تجلیل از تلاش و همت  فرهنگیان بزرگوار، در سایه رفع مشکلات و مسائل معلمان دلسوز ، محقق خواهد شد که حصول  این مهم ، نیازمند همدلی تمامی  معلمان ، مسئولان و سیاستگذاران کشور اسلامیمان است.

در پایان یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان (ره ) ، شهدای عزیز انقلاب ، بویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز و همکاران فقید فرهنگی را گرامی می داریم .

پیروز و سربلند باشید.

        علی اصغر رنجبر بافقی                                                                                محمـد زاده رحمـانی

   مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق                                    فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده