رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
  • کد خبر : ۵۳۲۲۲
  • چاپ خبر : راهیابی تیم فوتسال بانوان سنگ آهن بافق به مرحله یک چهارم لیگ برتر استان

راهیابی تیم فوتسال بانوان سنگ آهن بافق به مرحله یک چهارم لیگ برتر استان

در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان،تیم سنگ آهن بافق توانست با شکست لبخند بهار و انصراف تیم بهاباد از رقابت با آن به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد. به گزارش آفتاب بافق، در هفته سوم مسابقات لیگ برتر استان فوتسال بانوان،تیم سنگ آهن بافق به رقابت با تیم لبخند بهار در سالن […]

در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان،تیم سنگ آهن بافق توانست با شکست لبخند بهار و انصراف تیم بهاباد از رقابت با آن به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد.

به گزارش آفتاب بافق، در هفته سوم مسابقات لیگ برتر استان فوتسال بانوان،تیم سنگ آهن بافق به رقابت با تیم لبخند بهار در سالن 6 هزار نفری شاهدیه یزد رفت.

در نیمه اول این بازی تیم لبخند بهار توانست در دقیقه پنجم بازی اولین گل خود را راهی دروازه حریف خود کند اما سنگ آهن بافق توانست در کمتر از یک دقیقه گل خورده را جبران نماید.

در نیمه دوم تیم سنگ آهن بافق موفق شد در دقیقه ۱۰ بازی گل برتری خود را به ثمر رساند و در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع خود پایان رساند.

در همین دوره از رقابت تیم بهاباد به علت انصراف از بازی با سنگ آهن،باخت فنی اعلام شد و تیم سنگ آهن با سرپرستی اکرم قاسمی و سرمربی مرضیه صالحی به عنوان تیم اول گروه به یک چهارم نهایی راه یافت.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده