رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
  • کد خبر : ۵۳۲۶۷
  • چاپ خبر : تجلیل و تکریم فرماندار بافق از آموزگاران با اهداي هديه و شاخ گل
گزارش تصویری:

تجلیل و تکریم فرماندار بافق از آموزگاران با اهداي هديه و شاخ گل

فرماندار بافق به مناسبت روز معلم و  گرامیداشت مقام معلم از تمامی آموزگاران این شهرستان تقدیر کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز و در حاشیه برگزاری مراسم ” زنگ سپاس ”  امام جمعه و فرماندار بافق با حضور در دفتر آموزشگاه ابتدایی ” پیام ” با اهداء شاخه گل،  کادو و شیرینی از آموزگاران […]

فرماندار بافق به مناسبت روز معلم و  گرامیداشت مقام معلم از تمامی آموزگاران این شهرستان تقدیر کرد.
به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز و در حاشیه برگزاری مراسم ” زنگ سپاس ”  امام جمعه و فرماندار بافق با حضور در دفتر آموزشگاه ابتدایی ” پیام ” با اهداء شاخه گل،  کادو و شیرینی از آموزگاران پرتلاش این آموزشگاه به نمایندگی از سایر معلمین تقدیر و تشکر کردند.
علی اصغر رنجبر،مدیر آموزش و پرورش شهرستان در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ما ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت فرماندار بافق كه تهیه و اهداي  کادوی ویژه روز معلم به مدارس  را متقبل شدند، گفت: امروز بصورت نمادین از آموزگاران مدرسه ابتدایی پیام و دبیران هنرستان شهید باهنر از سوی امام جمعه و فرماندار تجلیل شد.
وی افزود:  این بسته ها توسط مسئولان ادارات مختلف و معاونین و مدیران آموزش و پرورش با حضور در آموزشگاه ها  به مديران مدارس اهداء شد.
لازم بذکر است فرماندار بافق با حضور در هنرستان شهيد باهنر،  پای درد دل معلمان این آموزشگاه نشست و در پایان برای اتمام پروژه گاز رساني، تهیه 10 دستگاه رایانه و وسایل کمک آموزش قول مساعدت داد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده