رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
  • کد خبر : ۵۴۲۱۴
  • چاپ خبر : تامین اعتبار،احداث ساختمان سازمان تبلیغات اسلامی بافق را تسریع می کند
گزارش تصویری:

تامین اعتبار،احداث ساختمان سازمان تبلیغات اسلامی بافق را تسریع می کند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در خصوص کندی روند احداث ساختمان این اداره گفت: عدم اعتبار کافی سبب کندی روال کار ساختمان این اداره و اتمام آن است. به گزارش آفتاب بافق،حجة الاسلام روحانی،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار آفتاب درباره علت کندی روند ساخت ساختمان این اداره گفت: طبیعی […]

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در خصوص کندی روند احداث ساختمان این اداره گفت: عدم اعتبار کافی سبب کندی روال کار ساختمان این اداره و اتمام آن است.

به گزارش آفتاب بافق،حجة الاسلام روحانی،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار آفتاب درباره علت کندی روند ساخت ساختمان این اداره گفت: طبیعی است وقتی اعتباری برای ساخت یک پروژه نباشد روند کار به کندی صورت می گیرد و یا تعطیل می شود.

وی با بیان اینکه کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه ساختمان اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در سال 90 به زمین زده شده است،افزود: ساختمان مجتمع فرهنگی و تبلیغی که شامل قسمت اداری و آموزشی است کلنگ آن سال در 90 به زمین زده شد و طراحی و دستور ساخت آن با توجه به مختصر اعتبار در نظر گرفته،صادر شد.

روحانی با بیان رشد 40 درصدی این پروژه تصریح کرد:متاسفانه به دلیل نبودن اعتبار کافی کار احداث ساختمان به همین شکل ماند، اما با پیگیری های صورت گرفته در این 3 سال گذشته، اعتباری برای تسریع روند این پروژه تخصیص داده شد.

حال و روز کنونی اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق

عکس:م.تقی زاده بافقی

 

 

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “تامین اعتبار،احداث ساختمان سازمان تبلیغات اسلامی بافق را تسریع می کند”

  • واقعا فکر میکنید اسلام برای تبلیغ شدن به همچین بودجه ها و اعتباراتی احتیاج داره؟اونم تو مملکتی که مردمش خودشون از هزار سال پیش مثلا اسلامی هستن؟آیا این هزینه ها جز اسلام گریزی فایده ای داشته؟
    وقعا مگه چیکار میخوان بکنن اونتو؟

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده