رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
  • کد خبر : ۵۴۸۹۹
  • چاپ خبر : واگذاری برخی مدارس روستایی به دهیاریهای بخش مرکزی

واگذاری برخی مدارس روستایی به دهیاریهای بخش مرکزی

طی تفاهم نامه ای که بین بخشداری مرکزی و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق منعقد شد، مدارس بلااستفاده موجود در روستاها به دهیاری ها واگذار شد. به گزارش آفتاب بافق، در جلسه ای که با حضور پورامینی بخشدار مرکزی، رنجبر مدیر آموزش و پرورش شهرستان و حیدری مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریها در دفتر بخشداری […]

طی تفاهم نامه ای که بین بخشداری مرکزی و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق منعقد شد، مدارس بلااستفاده موجود در روستاها به دهیاری ها واگذار شد.

به گزارش آفتاب بافق، در جلسه ای که با حضور پورامینی بخشدار مرکزی، رنجبر مدیر آموزش و پرورش شهرستان و حیدری مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریها در دفتر بخشداری با هدف استفاده بهینه و جلوگیری از تخریب برگزار شد، ساختمان مدارس بلااستفاده روستایی طی عقد تفاهم نامه ای بین مدیریت آموزش و پرورش و شرکت تعاونی دهیاریها به نمایندگی از بخشداری به دهیاریها واگذار شد.

شایان ذکر است متقاضیان بهره برداری از این مدارس می توانند ضمن بازدید از مدارس مذکور درخواست خود را به دهیاری مربوط یا به شرکت تعاونی دهیاریها ارائه نمایند.

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “واگذاری برخی مدارس روستایی به دهیاریهای بخش مرکزی”

  • انشالله در گامهای بعدی آب انبارها و حمامهای قدیمی متروکه هم مثل مدارس تغییر کاربری بشه تا روستاهای بافق نمونه ای از آبادانی بشه.البته این پیشنهاد ارایه شده توسط نماینده محترم در مجلس و پیگیری ایشان در کل کشور عملی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده