رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • کد خبر : ۵۴۹۶۶
  • چاپ خبر : برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت 14 و 15 خرداد 97 در دفتر امام جمعه بافق
گزارش تصویری:

برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت 14 و 15 خرداد 97 در دفتر امام جمعه بافق

جلسه ستاد گرامیداشت  14 و 15 خرداد صبح امروز با حضور تمامی ارگان ها در دفتر امام جمعه بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق، در آستانه فرا رسیدن  ایام الله 14 و 15 خرداد صبح امروز جلسه ای با حضور تمامی ارگان ها در دفتر امام جمعه بافق برگزار شد. در ابتدا حاج سید […]

جلسه ستاد گرامیداشت  14 و 15 خرداد صبح امروز با حضور تمامی ارگان ها در دفتر امام جمعه بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق، در آستانه فرا رسیدن  ایام الله 14 و 15 خرداد صبح امروز جلسه ای با حضور تمامی ارگان ها در دفتر امام جمعه بافق برگزار شد.

در ابتدا حاج سید علیرضا سلیمانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بافق از حضور تمامی مسئولین ارگان ها در این نشست تشکر کرد و پیرامون نشست خود با رئیس شورای هماهنگی استان و برنامه های مراسم ارتحال امام(ره) و قیام مردم در 15 خرداد مطالبی را بیان نمود.

وی از تمامی مسئولین ادارات خواهان شد تا  برنامه های خود را به مناسبت این ایام الله ارائه دهند.

سپس محمد علی طالعی،معاون فرماندار با اشاره به جلسه برگزاری شده پیرامون این موضوع در استانداری یزد گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و میلاد امام حسن مجتبی(ع) و جشن گلریزان مراسمی در روز پنجشنبه 10 خرداد ماه ساعت21 در محل پارک آبشار بافق برگزار می شود.

وی با بیان برنامه ای سالروز ارتحال امام(ره) بر برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات در شهرستان بافق تاکید کرد و در آستانه روز جهانی قدس خاطر نشان کرد: نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس برای یادآوری مظلومیت مردم فلسطین، نه گفتن به استکبار جهانی و صهیونیسم نشانه ای از نبوغ و آینده نگری حضرت امام (ره) بود و و از تمامی دستگاه ها انتظار داریم با اطلاع رسانی دقیق و ساماندهی در این راستا، شاهد حضور پرشور مردم باشیم.

در ادامه امام جمعه بافق با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) به بیان خاطرات خود از دیدار با رهبر کبیر انقلاب پرداخت و گفت: به برکت آیت الله صدوقی توفیق شد تا همراه با 3 نفر از دوستان به دیدار امام (ره) برویم. شهید صدوقی از من خواستند تا بسته ای را به امام بدهم و بر این امر تاکید داشتند،زمانی که نزد امام رفتم ایشان از من پرسید که اهل کجا هستم و وقتی در جواب گفتم بافق،به بیان فضائل و فرمایشات شیخ محمد تقی بافقی پرداختند،ایشان نگاه نافذی به بافق و این عالم ربانی داشتند.

وی با تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم گرامیداشت 14 و 15 خرداد ماه و حضور گسترده مردم افزود: حضور مردم در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) بسیار پرشکوه بوده است اما در این 2 سال به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان جمعیت کمتر بوده است،باید برنامه های گرامیداشت این روز به صورت هماهنگ، منسجم و در خور شأن در شهرستان برگزار شود.

در ادامه اعضای جلسه به بیان شرح وظایف،پیشنهادات و نظرات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم گرامیداشت 14 و 15 خرداد پرداختند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده