رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۲
  • کد خبر : ۵۵۱۳۳
  • چاپ خبر : آئین کلنگ زنی در پست برق اختصاصی سنگ آهن چغارت و صنایع جوار معدنی بافق

آئین کلنگ زنی در پست برق اختصاصی سنگ آهن چغارت و صنایع جوار معدنی بافق

عصر امروز در مراسمی با حضور محمد جواد عسکری ؛ مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و سرپرست سنگ آهن مرکزی بافق و همراهی جمعی از مسئولین محلی و مدیران صنعتی و معدنی کلنگ احداث پست اختصاصی 150 مگاواتی برق چغارت و صنایع جوارمعدنی آن به زمین زده شد. به گزارش آفتاب بافق : پست […]

عصر امروز در مراسمی با حضور محمد جواد عسکری ؛ مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و سرپرست سنگ آهن مرکزی بافق و همراهی جمعی از مسئولین محلی و مدیران صنعتی و معدنی کلنگ احداث پست اختصاصی 150 مگاواتی برق چغارت و صنایع جوارمعدنی آن به زمین زده شد.

به گزارش آفتاب بافق : پست برق اختصاصی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با ظرفیت 150 مگاوات و هزینه ای بالغ بر 790 میلیارد ریال در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع احداث می شود که عصر کلنگ احداث آن عصر امروز در آئینی به زمین زده شد.
با ایجاد پست برق اختصاصی سنگ آهن مرکزی بافق که بر اساس تعهد پیمانکار قرار است در مدت زمان 14 ماه احداث و به بهره برداری کامل برسد برق مورد نیاز صنایع جوار معدنی بافق و نیاز صنایع شهرستان به طور کامل تامین می شود.
گفتنی است پس از افتتاح و قرار گرفتن پست اختصاصی سنگ آهن بافق در مدار تولید تمامی نیاز برقی صنایع و معادن اطراف بافق از این ایستگاه تامین و تولید می گردد.
این خبر متعاقبا تکمیل می شود……

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده