رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
  • کد خبر : ۵۵۳۶۷
  • چاپ خبر : 6 زندانی بافقی جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک های مردمی و خیرین هستند

6 زندانی بافقی جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک های مردمی و خیرین هستند

6 زندانی بافقی جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک های مردمی و خیرین هستند دبیر ستاد دیه بافق با اعلام مبلغ 430 ميليون تومان جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد این شهرستان گفت:مبلغ اهدایی 200 میلیون تومان از سوي شركت ها وموسسات بوده است و 1 میلیون و 710 هزار تومان از محل کمک […]

6 زندانی بافقی جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک های مردمی و خیرین هستند

دبیر ستاد دیه بافق با اعلام مبلغ 430 ميليون تومان جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد این شهرستان گفت:مبلغ اهدایی 200 میلیون تومان از سوي شركت ها وموسسات بوده است و 1 میلیون و 710 هزار تومان از محل کمک های مردمی در پارک آبشار جمع آوری شده است و برای باقیمانده این مبلغ نیازمند کمک های مردمی و خیرین شهرستان هستیم.

به گزارش آفتاب بافق؛ ستاد ديه شهرستان بافق جهت جمع آوري كمك هاي خيرين و مردمان نيكوكار برای آزادسازي زندانيان جرائم غيرعمدي مراسم جشنی همراه با برنامه هاي شاد و متنوع به مناسبت ميلاد امام حسن مجتبي (ع) به همت فرمانداري،شوراي شهر و شهرداری برگزار نمود.
آفتاب بافق جهت كسب اطلاعات بيشتر از چگونگي برگزاري اين جشن و مبلغ مورد نیاز جمع آوری شده جهت آزاد سازي زندانيان نيازمند،گفتگویی با عزيزالله عباسيان، دبير ستاد ديه شهرستان بافق برای اطلاع عموم مردم انجام داده است.

عباسیان در این مصاحبه با بیان اینکه تعداد زندانيان جرائم غيرعمدي و نيازمند به كمك در كشور بسیار هستند اما هدف از برگزاري اين جشن آزاد كردن 6 نفر از زندانيان بافقي می باشد گفت: هم اكنون 6 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان بافق به دليل عجز از پرداخت ديه در زندان به سر مي برند و خانواده هاي آنان هيچ پشتيباني ندارند و این مسئله ممکن است سبب گسسته شدن کانون خانواده و قرار گرفتن در معرض هر گونه آسیب اجتماعی شود. آيا به نظر شما نجات يك خانواده و جلوگيري از بروز هرگونه حادثه اي براي آنها در پیشگاه خداوند ارزشمند نیست؟

وي افزود: براي آزادي اين 6 زنداني بافقي مبلغ 430 ميليون تومان مورد نياز است كه توانستیم به همت تمام مردم و مسئولين در جشن گلریزان مبلغ 200 ميليون تومان جمع آوري نماییم. كه بيشترين درصد كمك ها از سوي شركت ها و موسسات بوده است و مبلغ 1 میلیون و 710 هزار تومان از محل کمک های مردمی در پارک آبشار جمع آوری شده است.

عباسیان با اعلام شماره های حساب ستاد دیه استان خاطر نشان کرد: مردم و خیرین خوب و مؤمن شهرستان می توانند کمک های خود را به هر میزان و نیتی که دارند به شماره حساب های اعلام شده واریز و در این امر خدا پسندانه شرکت کنند.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: مردم شهرستان بافق از زمان های گذشته با ايمان،سختكوش و زحمتكش بوده اند و در پرداخت وجوهات خود اعم از خمس،زكات،فطريه به ویژه نذورات و خيرات در كشور نمونه بوده و هستند.بدون شک این مردم متدین و خیرخواه در اين امر مهم و بزرگ كه ثواب بسیاری دارد فعالانه شرکت خواهند کرد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده