رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
  • کد خبر : ۵۵۴۶۵
  • چاپ خبر : گرامیداشت سالروز ارتحال امام راحل(ره) و قیام پانزده خرداد در اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي بافق

گرامیداشت سالروز ارتحال امام راحل(ره) و قیام پانزده خرداد در اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي بافق

در آستانه سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد، مراسم گرامیداشتی صبح  امروز با حضور مسئولین شهرستان بافق در اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق،؛ مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام مردم ورامین در 15 خرداد،صبح امروز به همت اداره تعاون ، […]

در آستانه سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد، مراسم گرامیداشتی صبح  امروز با حضور مسئولین شهرستان بافق در اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق،؛ مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام مردم ورامین در 15 خرداد،صبح امروز به همت اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي بافق و همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بافق برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام دهستانی، طالعی ،معاون فرماندار،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تشکلهای کارگری و  جمعی از مسئولین نهادها و ارگانهای دولتی در اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي بافق انجام گرفت.

حجت الاسلام دهستانی نماینده ولی فقیه در سپاه بافق به عنوان سخران  گفت : امام خمینی با توکل بر خدا و برای احیای ارزش‌های اسلامی، این انقلاب پر برکت را بنیان گذاشت و همین خدا محوری امام بود که سبب شد تا در مقابل هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورد و ارزش‌های انقلابی او توانست سد عظیم تهاجم فرهنگی غرب و استکبار را در هم شکند.

او کسی بود که با خدا معامله کرده بود و اثرات این اخلاص را نیز در احیای حرکت‌های اسلامی در شرق و غرب عالم از همان آغاز نشأت انقلاب اسلامی تا همین روزهای بیداری اسلامی به‌خوبی مشاهده می‌کنیم ، وی در پایان در مورد قیام ۱۵ خرداد و رشادتهای مردم در حکومت ستمشاهی  نیز مطالبی را ایراد کردند..

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده