رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • کد خبر : ۵۶۴۵۴
  • چاپ خبر : فشارهای اقتصادی،روانی و عملی هدف دشمن برای تسلط بر کشور است
امام جمعه بافق:

فشارهای اقتصادی،روانی و عملی هدف دشمن برای تسلط بر کشور است

حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی در خطبه دوم نماز عید سعید فطر با اشاره به فشارهای اقتصادی،روانی و عملی دشمن بر کشور گفت: هدف هر سه نوع فشارهای دشمن تسلط بر کشور ایران است، همچنان‌که بر بعضی از کشورهای بدبخت روسیاه منطقه سیطره و تسلّط دارد. به گزارش آفتاب بافق؛حجة الاسلام والمسلمین سلیمانی،امام جمعه شهرستان […]

حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی در خطبه دوم نماز عید سعید فطر با اشاره به فشارهای اقتصادی،روانی و عملی دشمن بر کشور گفت: هدف هر سه نوع فشارهای دشمن تسلط بر کشور ایران است، همچنان‌که بر بعضی از کشورهای بدبخت روسیاه منطقه سیطره و تسلّط دارد.

به گزارش آفتاب بافق؛حجة الاسلام والمسلمین سلیمانی،امام جمعه شهرستان بافق صبح امروز در مراسم نماز عید سعید فطر ابتدا  با تبریک فرا رسیدن عید طاعت و بندگی به نمازگزاران و مردم متدین گفت: امیدواریم آنچه در این یک ماه انجام داده ایم مورد قبول درگاه ایزد منان قرار گرفته باشد و همه از گناهان آمرزیده شده باشیم.

وی عید فطر را پاداش یک ماه روزه داری و بندگی روزه داران عنوان کرد و افزود: قرآن می فرماید:” انانکه در این ماه به عبادت پرداختند،پاداش خود را دریافت می کنند.” در این روز فضل و رحمت الهی به سوی انسان ها سرازیز و موجب خشنودی او می شود.

امام جمعه بافق در خطبه دوم نماز عید سعید فطر با اشاره به محور سخنان مقام معظم رهبری درباره فشارهای دشمنان بر کشور گفت: اولین موضوع فشار اقتصادی است، جلوگیری دشمن از همکاری کشورها در زمینه‌های اقتصادی با ما است که این فشارها را وارد میکند و تحریم ها افزایش یافته است.

وی ایجاد فشارهای روانی را دومین محور از سخنان خود قرار داد و افزود: دشمن تلاش می کند نقاط مثبت را به نقاط ضعف تبدیل کند. اما اگر نگاهی به دستاوردهای این کشور در زمان قبل از انقلاب کنیم آنگاه جایگاه امروز خود را خواهیم دید و متوجه پیشرفت ها خواهیم شد.

سلیمانی در بحث فعالیت های هسته ای کشور تصریح کرد: با تلاش دوباره دانشمندان کشور فعالیت های هسته ای خود را همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند در صورت عمل نکردن کشورهای اروپایی به خواسته های ایران،مجدد آغاز خواهیم نمود.

وی در خصوص حمایت ایران از کشورهای مظلوم و ستم دیده خاطر نشان کرد: ما هرگز دست از حمایت و کمک به کشورهای مظلوم همسایه بر نخواهیم داشت.

امام جمعه بافق با اشاره به موضوع سوم محور سخنان رهبری در ایجاد فشارها و حرکات عملی در برخی از شهرهای کشور بیان کرد: در برخی از شهرها رخداد ها و حرکت هایی از سوی اصناف و کارگران شکل گرفت که در نهایت به اعتصاب کامیون داران انجامید.هدف دشمن ایجاد اغتشاش در کشور با استفاده از مطالبات مردمی است.

وی تصریح کرد: هدف هر سه نوع فشارهای دشمن تسلط بر کشور ایران است، همچنان‌که بر بعضی از کشورهای بدبخت روسیاه منطقه سیطره و تسلّط دارد.

سلیمانی در پایان سخنان خود تاکید کرد :راه حل مشکلات کشور برجام نیست، بلکه استفاده از توانمندی های داخل با استفاده از مدیریت صحیح است.

امام جمعه بافق در استانه شهادت دکتر چمران و شهدای مؤتلفه،یاد و خاطره آنان را گرامیداشت و به روح بلند آنان درود فرستاد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده