رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • کد خبر : ۵۶۵۲۶
  • چاپ خبر : زاده رحمانی در زمره فرمانداران شایسته استان یزد می باشد/ پیگیری تغییر مرزهای بافق از مسیر قانون
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد:

زاده رحمانی در زمره فرمانداران شایسته استان یزد می باشد/ پیگیری تغییر مرزهای بافق از مسیر قانون

دکتر محمد علی طالبی در نشست مجمع اصلاح طلبان بافقی گفت: در  حال حاضر هیچ برنامه ای برای تغییر فرماندار بافق در دست اقدام نیست و مهندس زاده رحمانی همچنان فرماندار بافق خواهد بود.همچنین در خصوص تغییر مرزهای بافق این امر را در مسیر قانون ادامه خواهیم داد. به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر محمد علی […]

دکتر محمد علی طالبی در نشست مجمع اصلاح طلبان بافقی گفت: در  حال حاضر هیچ برنامه ای برای تغییر فرماندار بافق در دست اقدام نیست و مهندس زاده رحمانی همچنان فرماندار بافق خواهد بود.همچنین در خصوص تغییر مرزهای بافق این امر را در مسیر قانون ادامه خواهیم داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر محمد علی طالبی،معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در نشست مجمع اصلاح طلبان بافقی با آرزوی قبولی طاعات و تبریک عید سعید فطر؛ سلام و ارادت استاندار یزد را به مردم بافق و حامیان دولت تدبیر و امید ابلاغ نمود و با گرامیداشت سالگرد حماسه شکوهمند مردم در 24 خرداد 92 گفت : حضور سرنوشت ساز مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 حماسه شکوهمند و نقطه عطفی برای امیدواری همه مردم در بهبود روند اجرایی کشور و سپردن زمام امور اجرایی کشور به دولت تدبیر و امید بود.

وی با اشاره به چشم انداز برنامه ها و آرزوهایی که مردم در 5 سال گذشته از انتخاب دکتر حسن روحانی داشتند به بیان برخی از دلایل عدم تحقق آنها اشاره کرد و  افزود: امروز باید خوشحال باشیم که با انتخاب دولت تدبیر و امید برخی از حرکت ها و راهبردهایی که کشور را در دولت قبل با مشکلات بسیار زیاد مواجه کرده بود،متوقف شده است.

طالبی انتظارات مردم را برای برطرف شدن مشکلات متعدد در زمان کوتاه پس از شروع فعالیت دولت یازدهم بجا دانست و موانع عدم تحقق آن در بخش های مختلف را به دلیل مانع تراشی های زیاد ذکر کرد و افزود: آئین نامه جذب نیروی انسانی  در ماه های آخر فعالیت دولت دهم از سوی ریاست مجلس وقت باطل گردید و آسیب و اثرات سوء آن به دولت روحانی انتقال یافت تا ادارات و نهاد های دولتی نتوانند نیروی مورد نیاز  را جذب و استخدام نمایند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد به منش اصلاح طلبان در گذشتن از حق و حقوق خویش و ترجیح دادن منافع ملی بر منافع  گروهی اشاره و اظهار داشت : اصلاح طلبان در انتخابات 92 با گذشتن از حق خود به نفع اعتدال گرایان کنار رفتند و از دکتر روحانی حمایت کردند و با اولویت حفظ منافع ملی از قدرت کناره گرفتند و پس از تشکیل دولت نیز برخلاف منش گروه های سیاسی دیگر چندان ادعای سهم و سهم خواهی از دولت دکتر روحانی را نداشتند.

وی بر وجه تمایز اصلاح طلبان در گذشتن از منافع خود به سود منافع ملی تاکید کرد و افزود: وجه دیگر تمایز اصلاح طلبان همراه بودن و باقی ماندن در کنار مردم بوده و هست و این از ابتدای ایجاد فرهنگ اصلاح طلبی مشخص و نمایان هست که اصلاح طلبان برای پیگیری و بیان مطالبات مردم بلندگوی آنها هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد به همراهی و همیاری مردم در طول پنج سال گذشته با دولت تدبیر و امید اشاره کرد و اظهار داشت: علیرغم فشار ها و کارشکنی ها و چوب لای چرخ گذاشتن های متعدد برای دیپلماسی کشور و موضوعات دیگر سیاسی و تبلیغات سوء مبنی بر نارضایتی و ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم برای اصلاح امور،دیدیم که آنان در انتخابات 94 و 96  با شکوه و تراکم مثال زدنی حضور یافتند و با انتخاب نمایندگان شایسته بر راه و منش اصلاح طلبی و حمایت از برنامه های دولت روحانی تاکید و پافشاری نمودند.

وی در خصوص مباحث مطرح شده در خصوص تغییر فرماندار بافق با ابراز خرسندی از فعالیت فرمانداران انتخاب شده در بافق و مخالفت مردم با تغییر و جابجایی انها گفت: از روز اول این قول را به مردم بافق داده ایم که انتخاب ما برای فرمانداری بافق در صورت نیاز به جابجایی ؛ بهترین و شایسته ترین افراد خواهند بود.

طالبی به لزوم انتخاب فرد مناسب برای فرمانداری یزد در زمان کنونی اشاره کرد و افزود: طبیعی هست که از بین فرمانداران استان بهترین و شایسته ترین فرد برای سمت فرمانداری یزد انتخاب شود.

وی در ادامه به بیان شرایط و ویژگی های بافق و انتظارات مردم  برای انتخاب فرماندار جدید گفت: استاندار یزد متقاعد شده است که بهترین انتخاب را برای فرمانداری بافق داشته باشیم تا حامیان دولت و مردم بافق از این جابجایی و تغییر رضایت داشته باشند.بنابراین گزینه بومی مد نظر قرار گرفته تا بیشترین میزان رضایت عمومی مردم بافق داشته باشیم و انشالله  مشکلات فرا روی این انتخاب را با همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برطرف می نمائیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد تاکید کرد: البته در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تغییر فرماندار بافق در دست اقدام نیست و مهندس زاده رحمانی همچنان فرماندار بافق خواهد بود.

وی در خصوص موضوع تغییر مرزهای بافق با توجه به پیگیری های لازم و همراهی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و دوستان از طریق وزرات کشور و انجام مکاتبات متعدد از ابتدای کار تا کنون گفت: در جلسه اخیر اعضای شورای شهر و فرماندار بافق با حضور استاندار، مسیری برای پیگیری این مطالبات انتخاب شد که با تفاهم و همفکری در این مسیر قانونی کار را ادامه خواهیم داد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده