رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  • کد خبر : ۵۶۶۵۸
  • چاپ خبر : توضیحات رئیس سازمان بهزیستی درباره وضعیت منازل معلولان شهرستان بافق/ساختمان‌ها از لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد
در گفت وگو با خانه ملت مطرح شد؛

توضیحات رئیس سازمان بهزیستی درباره وضعیت منازل معلولان شهرستان بافق/ساختمان‌ها از لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد

رئیس سازمان بهزیستی کل کشور از رفع سوءتفاهم ایجاد شده پیرامون وضعیت منازل معلولین شهرستان بافق که در روزهای گذشته خبر از تخریب و تخلیه کامل آن داده شده بود، خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ محسنی بندپی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در مورد انتقاد نماینده مردم مهریز و بافق در […]

رئیس سازمان بهزیستی کل کشور از رفع سوءتفاهم ایجاد شده پیرامون وضعیت منازل معلولین شهرستان بافق که در روزهای گذشته خبر از تخریب و تخلیه کامل آن داده شده بود، خبر داد.
به گزارش آفتاب بافق؛ محسنی بندپی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در مورد انتقاد نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس پیرامون تخلف صورت گرفته از سوی پیمانکاران در ساخت منازل معلولین در شهرستان بافق گفت: این ساختمان که شامل 20 بلوک 2 طبقه ای و در کل 40 واحد بوده،مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است و پیمانکار بر روی نمای این ساختمان انقطاعی که به لحاظ فنی ایجاد کرده بوده را ترمیم کرده و حفاظی روی آن قرار داده که اقدامی در جهت زیباسازی نمای ساختمان بوده است.
وی ادامه داد: این انقطاع ایجاد شده بین دو واحد این ساختمان به لحاظ فنی برای زمان وقوع زلزله ایجاد شده است تا در آن زمان تا حدودی بتواند جابجا شده و مانع از بروز خسارت شود.
محسنی بندپی تصریح کرد: این ایرادی که به این ساختمان وارد دانسته شده سوءتفاهمی بوده که حل شده است، چراکه این ساختمان از لحاظ رعایت استانداردهای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مورد تایید است و بعد از بررسی‌هایی که از نظر پیمانکاری هم انجام دادیم، مشخص شد از لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد.
رئیس سازمان بهزیستی کل کشور، در بیان علل تخلیه این ساختمان در روزهای گذشته تاکید کرد: هم‌اکنون قرار براین شده که انقطاع ایجاد شده توسط پیمانکار این ساختمان برداشته شود تا نگرانی‌های موجود در رابطه با وضعیت این ساختمان به طور کامل برطرف شود.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده