رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • کد خبر : ۵۷۲۴۴
  • چاپ خبر : پیام تبریک رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت بافق به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

پیام تبریک رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت بافق به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بافق به مناسبت روز ملی صنعت و معدن پیامی صادر کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ ولی الله رنجبر،رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت بافق در پیامی 10 تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به صنعتگران ، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش و غیرتمند تبریک گفت. متن […]

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بافق به مناسبت روز ملی صنعت و معدن پیامی صادر کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ ولی الله رنجبر،رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت بافق در پیامی 10 تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به صنعتگران ، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش و غیرتمند تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

دهم تیر روز ملی صنعت و معدن در سال حمایت از کالای ایرانی،فرصتی است تا از همه ی صنعتگران ، مدیران ، مهندسان  و کارآفرینان اندیشمند و خیرخواه صبور که با همت و صبوری به جهانیان ثابت کردند با همه فشارها و تهدیدهایی  که کشور عزیزمان ایران را در بر گرفته است با شایستگی ایستاده اند و در بالاترین قله های جهان قرار گرفته اند چرا که توانمندی هایشان بی نظیر است و بدون تردید سربلندی میهن مان ، مرهون تلاشهای بی شایبه ایشان و سعادت و پیشرفت آینده کشور نیز در گرو فعالیت و حضور پر رنگ این عزیزان خواهد بود.

انتخاب روز دهم تیر ماه به نام روز صنعت و معدن نشان‌دهنده اهمیت بخش صنعت و معدن در اقتصاد کشور ماست و فرصتی است که در هر سال، به بازبینی راه طی کرده و بررسی برنامه‌هایمان در جهت تحقق اهداف توسعه‌ای کشور بپردازیم.

اینجانب بر خود واجب و لازم می دانم تا این روز بزرگ صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران ، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش و غیرتمند صنایع و معادن کشور بویژه به صنعتگران و شاغلین بخش معدن شریف استان یزد و شهرستان بافق ، این جانبازان سخت کوش و ساعی تبریک و تهنیت عرض نمایم .

ان شا الله همه این عزیزان موفق ، موید و سربلند باشند .

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پیام تبریک رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت بافق به مناسبت روز ملی صنعت و معدن”

  • با سلام ضمن عرض تبریک . لطف کنید پیگیری نمایید این هندوانه های خوب را کجا می برند اینقدر این هندوانه ها سفید است که میوه فروشی ها هم به انتخاب ان اعتماد ندارند مگر امسال با پارسال چه فرق کرده که اینطوری شده است .یا هندوانه خوب بافق نمی اورند یا اینکه چون گران است همین طوری هندوانه های نرسیده را می چینند و روانه باز ار می کنند.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده