رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • کد خبر : ۵۷۵۷۴
  • چاپ خبر : افتتاح سالن هیئت انجمن های ورزشی بافق
گزارش تصویری:

افتتاح سالن هیئت انجمن های ورزشی بافق

مراسم افتتاح سالن هیئت انجمن های ورزشی بافق صبح امروز با حضور رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان یزد جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم افتتاح سالن هیئت انجمن های ورزشی شهرستان بافق صبح امروز با حضور فرماندار،شهردار،نایب رئیس شورا،رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان یزد،مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن،بخشدار،رئیس […]

مراسم افتتاح سالن هیئت انجمن های ورزشی بافق صبح امروز با حضور رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان یزد جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم افتتاح سالن هیئت انجمن های ورزشی شهرستان بافق صبح امروز با حضور فرماندار،شهردار،نایب رئیس شورا،رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان یزد،مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن،بخشدار،رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

در ابتدا رضا نارگانی،رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ضمن خیرمقدم به میهمانان این مراسم گفت: پیش از این ورزشکاران رشته دارت و فوتبال دستی برای انجام بازی های خود از باشگاه فرهنگی ورزشی آهن استفاده می نمودند، اما امروز با افتتاح این سالن همه علاقمندان می توانند با حضور در این محل با ارامش خاطر فعالیت خود را آغاز کنند.

سپس فرماندار بافق در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از همکاری مسئولان در راه اندازی این سالن ورزشی با اشاره به اهمیت ورزش های جمعی و همگانی گفت: ورزش باعث ایجاد نشاط و شادابی می شود و چنین رویدادهایی کمک به توسعه ورزش شهرستان می کند.

وی توسعه ورزش های همگانی را از جمله مسائل در حوزه ورزش دانست و بر ترویج و توسعه فرهنگ آن تاکید کرد.

در ادامه صلواتی رئیس هیئت انجمن های ورزشی یزد ضمن اظهار خرسندی از این امر در شهرستان بافق گفت: هم اکنون 55 هیئت در کشور فعالیت می کنند که 15 رشته و کمیته زیر نظر این هیئت ها مشغول به کار هستند.

وی از تلاش های عبداللهی،رئیس هیئت انجمن های ورزشی بافق در آماده سازی و راه اندازی این سالن ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

در حاشیه این مراسم عبداللهی رئیس ورزش های همگانی بافق در گفتگو با خبرنگار آفتاب گفت:هیئت انجمن های ورزشی متشکل از 18 الی 19 رشته ورزشی که یکسال است کار خود را شروع کرده است و خوشبختانه استقبال خوبی در این زمینه صورت گرفته و تا کنون موفق عمل کرده است.

وی هدف از راه اندازی این سالن ورزشی را برگزاری مسابقات کارمندان ادارات و پر کردن اوقات فراغت آنان و نیز علاقمندان به ورزش عنوان کرد.

عبداللهی خاطر نشان کرد:این مجموعه به عنوان اولین سالن تخصصی در استان یزد با مساحت 140 متر و هزینه ای بالغ بر 200 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

در پایان از برندگان مسابقات دارت و فوتبال دستی با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

عکس: فاطمه ایرانی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده