رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
  • کد خبر : ۵۷۶۲۶
  • چاپ خبر : نظارت بر بازار جدی تر دنبال شود
محمدرضا صباغیان:

نظارت بر بازار جدی تر دنبال شود

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: برای جلوگیری از نابسامانی بازار نیاز است تا نظارت بر بازار قوی تر شود. به گزارش آفتاب بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه امروز خود با مدیر کل صمت،رئیس اتاق اصناف ، مدیر کل تعزیرات استان یزد و… اظهار داشت:لازم است هرچه سریعتر برای کنترل قیمت ها، کیفیت کالا […]

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: برای جلوگیری از نابسامانی بازار نیاز است تا نظارت بر بازار قوی تر شود.

به گزارش آفتاب بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه امروز خود با مدیر کل صمت،رئیس اتاق اصناف ، مدیر کل تعزیرات استان یزد و… اظهار داشت:لازم است هرچه سریعتر برای کنترل قیمت ها، کیفیت کالا و تولید و توزیع تصمیم گیری توسط مسوولین صورت گیرد .

وی با اشاره به اینکه مردم از شرایط موجود رضایت ندارند عنوان کرد: چشم و امید مردم استان به نمایندگان است تا در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز با اشاره به اینکه فعالیت های بازرسی تداوم پیدا کند تصریح کرد: پیرامون جلوگیری از تخلفات می بایست بازار رصدپذیرتر شود.

صباغیان افزود:فشار اقتصادی منجر به بروز بسیاری از حوادث خواهد شد و اگر چنین مسئله ای رخ دهد جلودار حرکت کسانی خواهند بود که در این جامعه درد و مشکل بیشتری دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بر کنترل و نظارت بیشتر قیمت ها توسط بازرسین تاکید کرد و گفت: به دور از هر گونه اغماض با تخلف ها برخود صورت گیرد.

وی همچنین در این جلسه تشکیل ستاد جهت ساماندهی مشکلات مردم را پیشنهاد داد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده