رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
  • کد خبر : ۵۷۶۷۹
  • چاپ خبر : دوری از راه شهدا لغزش و انحراف را در بردارد
نماینده مجلس شورای اسلامی:

دوری از راه شهدا لغزش و انحراف را در بردارد

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی دوری از راه و اهداف شهدا را لغزش و انحراف در زندگی عنوان کرد. به گزارش آفتاب بافق؛محمدرضا صباغیان،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در مراسم یادواره شهدا روستای بنیز با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین […]

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی دوری از راه و اهداف شهدا را لغزش و انحراف در زندگی عنوان کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛محمدرضا صباغیان،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در مراسم یادواره شهدا روستای بنیز با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین اهداف جامعه اسلامی است گفت:چنانچه از هدف و راه شهدا فاصله می گیریم انحرافاتی در زندگی و جامعه به وجود خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه ایثارگری‌ شهدا  فراموش شدنی نیست عنوان کرد: شهدا متعلق به خطه و منطقه خاصی نبوده و تمام مردم ایران از برکات وجودی آنان بهره‌مند هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه نگاهها و اقدامات شهدا باید سرلوحه کار مسوولین و مردم قرار گیرد خاطر نشان کرد:جدایی از اقدامات آنان منجر به از دست دادن استقامت در برابر بسیاری از مسائل می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود:چنانچه از هدف شهدا فاصله بگیریم و بخواهیم کارهای بزرگ و هدف دار انجام دهیم دشمن از منفذها سو استفاده می کند.

صباغیان همسو بودن با شهدا را ستود و عنوان کرد: پشتیبان نگاه و راه شهدا نگاه خداست و شکست ناپذیر خواهد بود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده