رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • کد خبر : ۵۷۶۸۹
  • چاپ خبر : برگزاری ششمین جلسه کارگروه توسعه مروست با حضور محمد رضا صباغیان

برگزاری ششمین جلسه کارگروه توسعه مروست با حضور محمد رضا صباغیان

ششمین جلسه کارگروه توسعه مروست با حضور نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل بخشداری تشکیل شد. به گزارش آفتاب بافق، ششمین جلسه کارگروه توسعه مروست با حضور نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی ،بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولین در محل بخشداری […]

ششمین جلسه کارگروه توسعه مروست با حضور نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل بخشداری تشکیل شد.

به گزارش آفتاب بافق، ششمین جلسه کارگروه توسعه مروست با حضور نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی ،بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولین در محل بخشداری تشکیل شد.

در این جلسه ضمن قرائت مصوبات صورتجلسه قبل مواردی از جمله پیگیری ارتقاء بخش مروست به شهرستان و نهایی کردن مجوز ایجاد بیمارستان در مروست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پیگیری مستقر شدن ادارات اجرایی در مروست و اجرایی شدن راه مروست با توجه به دستور وزارتخانه از دیگر مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد و نماینده برای پیگیری و حل آن قول مساعد داد.

در ادامه این جلسه شهردار مروست از تلاش های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری و اختصاص قیر به این شهر تقدیر کرد.

 پیگیری و اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از اداره کل نوسازی استان جهت اتمام پروژه خیری مدرسه سازی مروست از دیگر مسائل عنوان شده بود که اعضای شورای اسلامی این شهر از نماینده برای پیگیری و رفع مشکل تشکر کردند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده