رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
  • کد خبر : ۵۷۸۵۸
  • چاپ خبر : بازدید رئیس هيئت پهلواني و زورخانه ای بافق از نحوه آموزش ورزشكاران نونهال

بازدید رئیس هيئت پهلواني و زورخانه ای بافق از نحوه آموزش ورزشكاران نونهال

عزيزالله عباسيان صبح امروز با حضور در محل اموزش ورزشكاران نونهال شهرستان از نزديك چگونگي آموزش و نحوه تعليم پذيري ورزشكاران را مورد بررسی قرار داد. به گزارش آفتاب بافق؛ هيئت پهلواني و زورخانه اي بافق به رياست عزيزالله عباسيان درسال جديد با همكاري اعضاء جوان و جديد اين هيئت فعاليت هاي بسيار خوبي را […]

عزيزالله عباسيان صبح امروز با حضور در محل اموزش ورزشكاران نونهال شهرستان از نزديك چگونگي آموزش و نحوه تعليم پذيري ورزشكاران را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ هيئت پهلواني و زورخانه اي بافق به رياست عزيزالله عباسيان درسال جديد با همكاري اعضاء جوان و جديد اين هيئت فعاليت هاي بسيار خوبي را در پيش گرفته است،يكي از اقداماتی كه در آينده نقش مهمي در پيشرفت و ترقي اين ورزش و ورزشكاران دارد حضورمربيان تيم ملي پهلواني و زورخانه اي كشور در شهرستان بافق است.

براي اولين بار با پيگيري هاي رئیس هيئت پهلواني و كميته آموزش هيئت،مربيان تيم ملي به این شهرستان دعوت شدند تا در آموزش ورزشكاران بكوشند. حضور مربيان در بافق نشان دهنده عزم راسخ و تلاش اين هيئت است تا گام هاي بلندي را در راستاي پيشرفت ورزش زورخانه اي بافق بردارد و قهرمانان بیشتری را پرورش دهد.

 عزيزالله عباسيان صبح امروز با حضور در محل آموزش ورزشكاران نونهال شهرستان از نزديك چگونگي آموزش و نحوه تعليم پذيري ورزشكاران را مورد بررسی قرار داد.

 وی طي سخناني ضمن خوش امدگويي به مربيان تيم ملي وتشكر از زحمات آنان گفت: هدف ما بيشتر تعليم وتربيت نونهالان وجوانان است،زيرا آنان آينده سازان جامعه اند و به دلیل سنين پايين ورزشکاران بدن انان در مقابل تمرينات بهتر پاسخ مي دهد و شكل مي گيرد.

 مشاورعالي هيئت پهلواني وزورخانه اي استان يزد افزود: بدن یک جوان مانند خمير مجسمه است و مربي ميتواند هر شكلي كه ميخواهد به وي بدهد،اما در مورد افراد سن بالا این امر بسيار مشكل خواهد بود.

عباسیان از ورزشكاران حاضر وخانواده هاي دلسوز آنان كه به فكر آموزش نونهالان خود هستند تشكر كرد و گفت: سعي كنيد با دقت به گفته ها وحركات اساتيد خود توجه كنید تا در آينده خود يك مربي باشید.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده