رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • کد خبر : ۵۷۹۱۱
  • چاپ خبر : سارق آزاد شده از زندان، مجدد دست به سرقت زد

سارق آزاد شده از زندان، مجدد دست به سرقت زد

ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق، سارقی را که به تازگی از زندان آزاد شده بود مجدد به جرم سرقت وجه نقد از داخل خودرو، دستگیر کردند. به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ عباس رضائی جانشین انتظامی شهرستان بافق گفت: با اعلام شکایتی مبنی بر سرقت مقادیری وجه نقد از داخل خودرو در یکی از خیابان های […]

ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق، سارقی را که به تازگی از زندان آزاد شده بود مجدد به جرم سرقت وجه نقد از داخل خودرو، دستگیر کردند.

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ عباس رضائی جانشین انتظامی شهرستان بافق گفت: با اعلام شکایتی مبنی بر سرقت مقادیری وجه نقد از داخل خودرو در یکی از خیابان های شهر ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق اقدامات لازم را جهت شناسایی و دستگیری سارق انجام دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق با اقدامات و تحقیقات لازم، سارق را که از سارقان حرفه ای بود و به تازگی از زندان آزاد شده بود شناسایی کردند

این مقام انتظامی ادامه داد: بر این اساس ماموران پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضائی، نامبرده را طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

رضائی تصریح کرد: متهم در بازجویی پلیسی به سرقت 2 میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجه نقد از داخل خودرو اعتراف و انگیزه این کار را اعتیاد خود بیان کرد.

جانشین انتظامی شهرستان بافق در پایان خاطرنشان کرد: با تشکیل و تکمیل پرونده، متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده