رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • کد خبر : ۵۸۴۱۴
  • چاپ خبر : مدیرعامل باشگاه سنگ آهن تیم داری هندبال برای حضور در لیگ برتر سال 97 را تکذیب کرد

مدیرعامل باشگاه سنگ آهن تیم داری هندبال برای حضور در لیگ برتر سال 97 را تکذیب کرد

محمد رضا کاظمی گفت: با توجه به تصمیم هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق برای عدم تیم داری در سال جاری، باشگاه فرهنگی ورزشی هیچ گونه تصمیمی در این مورد ندارد. به گزارش آفتاب بافق؛ طی سخنانی در فضای مجازی از سوی رئیس هیئت هندبال یزد مبنی بر پیگیری های انجام شده توسط […]

محمد رضا کاظمی گفت: با توجه به تصمیم هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق برای عدم تیم داری در سال جاری، باشگاه فرهنگی ورزشی هیچ گونه تصمیمی در این مورد ندارد.

به گزارش آفتاب بافق؛ طی سخنانی در فضای مجازی از سوی رئیس هیئت هندبال یزد مبنی بر پیگیری های انجام شده توسط مسئولین ومدیران استان وموافقت مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق،اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق برای حضور این تیم در لیگ برتر و قطعی شدن این موضوع؛محمد رضا کاظمی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن در گفتگو با خبرنگار ما با تکذیب این خبر گفت: طی صحبت خوشنویس رئیس هیات هندبال استان یزد در فضای مجازی مبنی بر تیمداری و موافقت اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل سرکت سنگ آهن برای حضور تیم هندبال در لیگ برتر سال 97، مراتب فوق تکذیب می شود .

وی گفت: با توجه به تصمیم هیئت مدیره باشگاه برای عدم تیم داری در سال جاری، باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق هیچ گونه تصمیمی در این مورد ندارد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده