رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
  • کد خبر : ۵۸۴۲۴
  • چاپ خبر : 1 مرداد سالروز تاسیس موسسه خیریه رحمت بافق گرامی باد

1 مرداد سالروز تاسیس موسسه خیریه رحمت بافق گرامی باد

یکم مرداد ماه سالروز تاسیس موسسه خیریه رحمت بافق توسط مرحوم محمد رضا رحمتی بنیانگذار این مرکز گرامی باد. به گزارش آفتاب بافق؛حیدری مدیر مرکز جامع توانبخشی معلولان و سالمندان رحمت بافق در پیامی به مناسبت یکم مرداد ماه سالروز تاسیس این موسسه، ضمن گرامیداشت یاد مرحوم محمد رضا رحمتی بنیانگذار آن،از تلاش ها و […]

یکم مرداد ماه سالروز تاسیس موسسه خیریه رحمت بافق توسط مرحوم محمد رضا رحمتی بنیانگذار این مرکز گرامی باد.

به گزارش آفتاب بافق؛حیدری مدیر مرکز جامع توانبخشی معلولان و سالمندان رحمت بافق در پیامی به مناسبت یکم مرداد ماه سالروز تاسیس این موسسه، ضمن گرامیداشت یاد مرحوم محمد رضا رحمتی بنیانگذار آن،از تلاش ها و حمایت های مسئولین،خیرین و مردم در طول یکسال گذشته تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

یکم مرداد سال 1396مرکز جامع نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان سرای رحمت بافق افتتاح شد و معلولینی که در مرکز نیلوفر نگهداری می شدند به این موسسه انتقال داده شدند.

امروز یکسال است که بچه های معلول که اکثرا بی سرپرست هستند در مرکز نگهداری سرای رحمت زندگی می کنند و سقفی بالای سر دارند و خانه ای دارند پر از آسایش وآرامش؛کسی چه می داند مرحوم حاج محمد رضا رحمتی با کدام چشم دل و کدام معنویت به زندگی نگاه می کرد که حاضر شد سرمایه خود را هزینه کند تا این موسسه و خانه امن را برای معلولین و سالمندان بنا کند.

اما این را می دانم و یقین دارم که هر روز و هر لحظه که بچه های معلول در رفاه و آرامش زندگی می کنند؛ با هر لبخند آنان خداوند ثوابی عظیم به روح آن مرحوم عطا می کند و او نیز همرا با این بچه ها میخندد.

و امروز  پرسنلی که هرکدام با یک نیاز یا یک دلیل در این مرکز مشغول خدمت رسانی به معلولین هستند و نانی بر سر سفره خود می برند؛می گویند خدا رحمت کند مرحوم محمد رضا رحمتی را؛ بی شک روح وی قرین آرامش و رحمت الهی قرار می گیرد.

از خداوند متعال برای مرحوم محمدرضا رحمتی طلب مغفرت و آمرزش می نماییم و از تمامی فرزندان ایشان بخصوص محمد جواد و علیرضا رحمتی که همیشه  در طی این یکسال ادامه دهنده راه پدر بودند و در خدمت رسانی هرچه بهتر به معلولین ما را یاری کردند،کمال تشکر را داریم.

در آخر از تمام مسئولین شهر و خیرین و عزیزانی که  ما  را در طول این یکسال یاری کردند تشکر و قدردانی می کنیم. ان شاالله با عنایت خداوند و کمک و یاری تمامی مسئولین و مردم شهر بتوانیم سالیان سال به بچه های معلول به بهترین نحو خدمت رسانی کنیم.و ادامه دهنده راه مرحوم محمدرضا رحمتی ها باشیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده