رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
  • کد خبر : ۵۸۴۲۹
  • چاپ خبر : برگزاری جلسه هیئت تنیس بافق با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان

برگزاری جلسه هیئت تنیس بافق با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان

جلسه هیات تنیس روی میز شهرستان بافق عصر امروز با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان  و اعضای هیئت برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛جلسه هیئت تنیس روی میز شهرستان بافق عصر امروز با حضور رضا نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت برگزار شد. در این جلسه رحمان مظفری نژاد،رئیس هیئت تنیس […]

جلسه هیات تنیس روی میز شهرستان بافق عصر امروز با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان  و اعضای هیئت برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛جلسه هیئت تنیس روی میز شهرستان بافق عصر امروز با حضور رضا نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت برگزار شد.

در این جلسه رحمان مظفری نژاد،رئیس هیئت تنیس بافق به بیان گزارشی از اقدامات انجام گرفته در مدت زمان مسئولیت خود پرداخت و گفت: در طول 20 ماه از مسئولیت خود در هیئت سه سالن اختصاصی تنیس روی میز در شهرستان بافق افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: تهیه چندین میز تنیس جهت تجهیز سالن های ورزشی از دیگر کارهایی بود که در طول این مدت انجام گرفت.

مظفری نژاد در خصوص  توسعه ورزش تنیس شهرستان بیان کرد: تلاش کردیم با دعوت و حضور مربی خارجی در بافق زمینه ایجاد علاقمندی و توسعه این رشته ورزشی را فراهم کنیم. همچنین دوره مربیگری تنیس روی میز درجه سوم در شهرستان برگزار شد و بیش از 15 مربی به کادر هیئت تنیس روی میز اضافه شدند.

رئیس هیئت تنیس شهرستان بافق خاطر نشان کرد: سالن اختصاصی تنیس روی میز در مدرسه شاهد نور با هزینه ای بالغ بر 220 میلیون ریال آماده بهره برداری است.

وی در ادامه بیان کرد: تجهیز و راه اندازی ساختمان اداری هیئت تنیس روی میز نیز با اعتباری بالغ بر 100 میلیون ریال انجام گرفت.

 برگزاری مسابقات تنیس روی میز در شهرستان و تجلیل از مدال آوران  و نیز اعزام چندین دوره ورزشکاران بافقی به مسابقات استانی و کشوری از دیگر برنامه های انجام شده توسط  مظفری نژاد در هیئت تنیس روی میز بافق در مدت 20 ماه است.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ضمن تشکر از زحمات رحمان مظفری نژاد،وی را یکی از مدیران موفق در سطح شهرستان دانست که تنیس روی میز را در بافق متحول کرد.

وی اقدامات انجام گرفته برای توسعه ورزش تنیس شهرستان را قابل توجه دانست و خاطر نشان کرد: اداره ورزش و جوانان بافق آمادگی دارد تا هر گونه حمایتی در جهت توسعه ورزش شهرستان به ویژه تنیس روی میز انجام دهد.

ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “برگزاری جلسه هیئت تنیس بافق با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان”

  • سلام خوبه فقط رییس هییت های ورزشی فقط بین خودتون تقسیم شده وهمگی از برنامه های ورزشی یکدیگر خبر دارید وپیدا کردن همیدیگر وجلسه گذاشتن سریع انجام میشه وبه نتیجه میرسه.قدیم میگفتن با لیک عکس بالباس ورزشی داری یانه

  • یک عکس بالباس ورزشی داری یانه

  • سلام و خسته نباشید.سلیقه و دقت در تصویربرداری خبری ضروری است.در این تصویر پذیرایی بیشتر به چشم میاد تا اصل جلسه.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده