رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۸
  • کد خبر : ۵۸۶۱
  • چاپ خبر : از برترين هاي كنكور سال 93 شهرستان بافق تجليل شد

از برترين هاي كنكور سال 93 شهرستان بافق تجليل شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر و سي و ششمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در همايشي با عنوان فجر و دانش و با حضور امام جمعه، فرماندار بافق و جمعي از مسئولان محلي از 40 نفر از برترين هاي كنكور و 60 نفر از دانش آموزان برتر […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر و سي و ششمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در همايشي با عنوان فجر و دانش و با حضور امام جمعه، فرماندار بافق و جمعي از مسئولان محلي از 40 نفر از برترين هاي كنكور و 60 نفر از دانش آموزان برتر مقاطع مختلف تحصيلي شهرستان بافق در سالن همايش هاي آهنشهر اين شهرستان تجليل به عمل آمد.

امام جمعه بافق در اين مراسم با تاكيد بر اهميت جايگاه دانش آموزان و دانشجويان به عنوان نخبگان در جامعه گفت:همه گره ها و مشكلات كشور به دست نخبگان باز مي شود و نخبگان هستند كه ميتوانند كشور را به عنوان يك كشور بالنده در دنيا معرفي كنند.

"حجت الاسلام سيد جواد سليماني" در ادامه ضمن تشكر از دانش آموزان ، اوليا و مربيان دانش آموزان گفت: موفقيت دانش آموزان با بستر سازي، ايجاد محيط مناسب و تلاش جمعي كادر آموزشي و خانواده و همچنين همت و تلاش خود دانش آموزان ميسر مي شود.

فرماندار بافق در ادامه اين همايش با تاكيد بر اينكه روند قبولي و كسب رتبه هاي برتردانش آموزان شهرستان بافق در كنكور رو به افزايش است گفت: خوشبختانه دانش آموزان اين شهرستان در سالهاي اخير توانستند رتبه هاي برترعلمي در سطح كشور و استان را كسب كنند.

"سيد مهدي طلايي مقدم" در ادامه افزود: موفقيت و پيشرفت شهرستان در گرو تلاش و موفقيت دانش آموزان ودانشجويان مي باشد.

وي همچنين با اشاره به ظرفيت ها و پتانسيل هاي شهرستان اظهار داشت: ما معتقديم دانشجویان به عنوان سفیران بافق در بخش های مختلف کشور هستند که باید هر نفر به اندازه سهم خود و مسئولیتي که برعهده دارد در راستای پیشرفت ،توسعه و اعتلای اهداف عالیه شهرستان و استان گام بردارند تا شاهد آينده اي درخشان در تمامي عرصه ها شهرستان باشيم.

شايان ذكر است سرود دسته جمعي نونهالان و تجليل از مديرعامل شركت سنگ آهن مركزي بافق و رييس اداره آموزش و پرورش اين شهرستان از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

 

IMG_7429 IMG_7430 IMG_7436 IMG_7439 IMG_7421 IMG_7445 IMG_7482 IMG_7496 IMG_7471       

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده