رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • کد خبر : ۵۸۷۶۰
  • چاپ خبر : مهمترین نیاز آموزش و پرورش بافق کیفیت بخشی به برنامه آموزشی و فرهنگی است
رئیس جدید آموزش و پرورش بافق:

مهمترین نیاز آموزش و پرورش بافق کیفیت بخشی به برنامه آموزشی و فرهنگی است

مراسم تکریم و معارفه علی اصغر رنجبر و محمد رضا قاسم زاده بعنوان مدیران قدیم و جدید آموزش و پرورش بافق با حضور معاون پشتیبانی اداره کل و مدیر ارزشیابی و جمعی از مسئولین و روسای ادارات و فرهنگیان بافق در کانون فرهنگی باهنر برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم تکریم از زحمات علی […]

مراسم تکریم و معارفه علی اصغر رنجبر و محمد رضا قاسم زاده بعنوان مدیران قدیم و جدید آموزش و پرورش بافق با حضور معاون پشتیبانی اداره کل و مدیر ارزشیابی و جمعی از مسئولین و روسای ادارات و فرهنگیان بافق در کانون فرهنگی باهنر برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم تکریم از زحمات علی اصغر رنجبر در سمت مدیریت آموزش و پرورش بافق و معارفه محمدرضا قاسم زاده بعنوان رئیس جدید این نهاد فرهنگی و آموزشی صبح امروز با حضور علی دهقان معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان،برزگری رئیس اداره ارزشیابی و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش یزد،قانع مشاور مدیرکل،امام جمعه و فرماندار بافق در کانون شهید باهنر بافق برگزار شد.

 حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه بافق به تربیت انسان های شایسته و کارآمد از نهاد آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: در ابتدای انقلاب شهید رجایی و باهنر بعنوان نیروهای فرهنگی و تربیت یافته در مکتب معلمی به مقام ریاست جمهوری و نخست وزیری ایران رسیدند و نشان دادند چنانچه تعلیم و تربیت بر مبانی اسلامی و ارزش های فرهنگی بنا شده باشد انسان های فرهیخته ای از میان همین دانش آموزان بپا می خیزند.

امام جمعه بافق بر نقش آموزش وپرورش در تربیت و رشد و تعالی  مدیران قاطع و پیگیر تاکید کرد و افزود: پس از انقلاب نیز آموزش و پرورش در زمینه های مختلف موفق بوده و گام های بلندی را برداشته است.

در ادامه محمد زاده رحمانی فرماندار بافق که همزمان ریاست شورای آموزش و پرورش را برعهده دارد،خدمات علی اصغر رنجبر مدیر قبلی آموزش و پرورش را در دو بخش بهسازی و توسعه فضای آموزشی و همچنین ارتقاء سطح آموزشی  دانش آموزان را قابل تقدیر دانست و گفت: عنصر پیگیری و پشتکار در مدیریت قبلی نمود شاخصی داشته است که امیدواریم با نظارت و بازرسی بیشتر از سوی مدیریت جدید این خصائص نیز در مجموعه آموزش و پرورش استمرار یابد.

در ادامه فرماندار بافق از مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاونین وی به جهت مساعدت در مقوله نیروی انسانی و مساعدت و تخصیص اعتبارات  و جذب بودجه های مورد نیاز به آموزش و پرورش بافق تقدیر و سپاسگزاری نمود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده