رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۴
  • کد خبر : ۵۸۸۷
  • چاپ خبر : غیرت تکواندو کار بافقی و اشکهای بعد از شکست

غیرت تکواندو کار بافقی و اشکهای بعد از شکست

به گزارش آفتاب بافق، به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو شهرستان بافق؛   هفته سوم لیگ برتر تکواندو استان  یزد در رده سنی خردسالان و نو نهالان امروز جمعه 17بهمن ماه 93 به میزبانی شهرستان بافق در سالن تختی این شهرستان  برگزارگردید. هر چند قهرمانی و نایب قهرمانی فرزندان برومند این شهرستان در این دوره […]

به گزارش آفتاب بافق،

به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو شهرستان بافق؛

 

هفته سوم لیگ برتر تکواندو استان  یزد در رده سنی خردسالان و نو نهالان امروز جمعه 17بهمن ماه 93 به میزبانی شهرستان بافق در سالن تختی این شهرستان  برگزارگردید.

هر چند قهرمانی و نایب قهرمانی فرزندان برومند این شهرستان در این دوره از مسابقات مسجل گردیده اما شاید یکی از صحنه های به یاد ماندنی که از دریچه دوربین ها سوژه ای برای عکاسان گردیده بود اشک های یکی از خردسالان باقثی در پایان مسابقه اش بود که بیش از هر چیزدیگری به چشم آمد و آن هم زمانی بود که صدای زنگ اتمام بازی به صدا در آمد و یکی از فرزندان غیور این شهرستان فقط با  اختلاف یک امتیاز نتیجه را به حریف خود واگذار نمود.

 

 

SAM_4565 SAM_4566

 

شهرستان بافق با داشتن چنین فرزندانی اگر با برنامه ریزی  و فراهم نمودن امکانات مناسب از طرف مسئولین و متولیان امر ورزش  پایه های ورزش را تقویت نمایند دسترسی به مقام های ملی و بین المللی در این شهرستان دور از دسترس نخواهد بود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده