رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  • کد خبر : ۵۸۹۱۳
  • چاپ خبر : گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید محمد جواد فتاحی
هر پنجشنبه یک شهید؛

گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید محمد جواد فتاحی

مقام معظم رهبری فرمودند:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، […]

مقام معظم رهبری فرمودند:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد.

به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.

به یاد شهیدان بودن خود ادای وظیفه‌‌ای در این راه است.

سلام خدا بر ارواح طیبه‌ شهیدان و خانواده‌های صبور آنان و سلام بر روح مطهر شهید محمد جواد فتاحی جوانمرد 15ساله و حماسه آفرین روزهای نبرد با دشمن که با شرکت در عملیات های متعدد به دفاع از ناموس،میهن و نظام پرداخت. وی در صحنه نبرد با متجاوزان کشور پس از 3 مرتبه اعزام به جبهه در عملیات بدر و منطقه شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید محمد جواد فتاحی فرزند رمضانعلی، سال 1348 در شهرستان بافق و خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود.وی پس از طی دوران کودکی به تحصیل پرداخت و تا پایان مقطع متوسطه ادامه داد.

شهید فتاحی حضوری فعال در مساجد فاطمیه و امام حسین(ع) برای انجام فرایض دینی و مذهبی داشت.با شروع جنگ تحمیلی برای یاری رساندن دین اسلام فنون نظامی را در پادگان آموزشی شهید بهشتی یزد فرا گرفت و رهسپار جبهه های نبرد شد.

وی سرانجام تاریخ 1363/12/23 در عملیات بدر و منطقه هورالعظیم(شرق دجله) به آروزیش شهادت رسید.

کلامی از شهید محمد جواد فتاحی:

توصیه من به شما این است که نمازهایتان را به پا دارید زیرا با همین نمازهاست که قلب انسان به خدا نزدیک می شود و بعد از نماز هایتان دعا را فراموش نکنید.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده