رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲
  • کد خبر : ۵۹۲۵
  • چاپ خبر : خانم ها فلاح و رمضانپور بر سکوی نخست مسابقات تیر اندازی با کمان استان یزد

خانم ها فلاح و رمضانپور بر سکوی نخست مسابقات تیر اندازی با کمان استان یزد

مسابقات تیر اندازی کمان قهرمانی استان یزد به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در دو بخش آقایان و بانوان و در دو رشته ریکرو و کامپوند جمعه 17 بهمن ماه در سالن ولایت برگزار گردید. در ایندوره از مسابقات 31 کماندار از شهرستانهای یزد، بافق،اردکان و میبد و در مسافت 18متر رده سنی […]

مسابقات تیر اندازی کمان قهرمانی استان یزد به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در دو بخش آقایان و بانوان و در دو رشته ریکرو و کامپوند جمعه 17 بهمن ماه در سالن ولایت برگزار گردید.

در ایندوره از مسابقات 31 کماندار از شهرستانهای یزد، بافق،اردکان و میبد و در مسافت 18متر رده سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان با هم به رقابت پرداختند.

در رده سنی نونهالان و در بخش ریکرو آقایان محمدجواد ناصری ، رضا شبانی و حسین زارع اول تا سوم شدند و در کامپوند امیر حسین میر وکیلی، سید محسن هاشمی در رده اول و دوم ایستادند.

در رده سنی نوجوانان و در بخش ریکرو حسین اردکانی بر سکوی نخست ایستاد و در کامپوند آقایان رضا وکیلی و سپنتا رشیدی اول و دوم شدند.

در رده جوانان که در بخش ریکرو برگزار شد، علیرضا خدمت مختاری عنوان نخست را بدست آورد.

این مسابقات در بخش بانوان در اسلحه ریکرو برگزار و فاطمه سادات مطلبی فاطمه زارع و فاطمه خلیلی یخدانی عنوان های اول تا سوم رده سنی نونهالان را از آن خود کردند.

در رده سنی نوجوانان مبینا فلاح  از سنگ آهن میشدوان  شهرستان بافق بر سکوی نخست ایستاد و سارا میر جلیلی و فاطمه رضایی دوم و سوم شدند.

 در رده سنی جوانان سمانه رمضانپور از سنگ آهن میشدوان شهرستان بافق اول شد  و فائزه زارعی به مقام دوم رسید.

همچنین خانم ها فلاح و رمضانپور جهتمسابقات کش.ری انتخاب گردیدند.

IMG_۲۰۱۵۰۲۰۶_۱۴۱۸۴۶

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده