رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
  • کد خبر : ۵۹۲۷۶
  • چاپ خبر : دیدار اصحاب رسانه بافق با خانواده “شهید کلانتری” بمناسبت روز خبرنگار

دیدار اصحاب رسانه بافق با خانواده “شهید کلانتری” بمناسبت روز خبرنگار

جمعی از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار با خانواده شهید کلانتری دیدار کردند تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره وی به مقام شامخ این خانواده ادای احترام نمایند. به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت روز خبرنگار جمعی از مسئولین خبر سایت های عصر بافق ،بافق فردا،آفتاب بافق،دفتر خبر صداوسیما،باشگاه خبرنگاران و مدیر روابط عمومی […]

جمعی از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار با خانواده شهید کلانتری دیدار کردند تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره وی به مقام شامخ این خانواده ادای احترام نمایند.

به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت روز خبرنگار جمعی از مسئولین خبر سایت های عصر بافق ،بافق فردا،آفتاب بافق،دفتر خبر صداوسیما،باشگاه خبرنگاران و مدیر روابط عمومی فرمانداری به دیدار خانواده شهید کلانتری،خبرنگار و مجری برنامه ندای پاسدار صدای یزد رفتند تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره وی با ادای احترام به مقام شامخ این خانواده از خدمات این شهید والا مقام در عرصه خبر و رسانه تجلیل نمایند.

 شهدای رسانه وفرهنگ به عنوان خط شکنان وطلایه داران دفاع از اسلام هستند و شهید کلانتری یکی از نام آوران این عرصه خطیر بود و در عملیات فتح المیبین و محل تنگه رقابیه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

در این مراسم با اهدای گل از خانواده شهید کلانتری تجلیل شد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده