رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 مرداد 1397 - 00:15
  • کد خبر : ۵۹۳۷۱
  • چاپ خبر : غافلگیری خبرنگار آفتاب بافق از حضور سرزده نماینده مجلس شورای اسلامی

غافلگیری خبرنگار آفتاب بافق از حضور سرزده نماینده مجلس شورای اسلامی

محمد رضا صباغیان، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار سرزده در منزل محمود تقی زاده خبرنگار آفتاب بافق حضور یافت و از خدمات وی در عرصه خبر و رسانه تجلیل کرد.   به گزارش آفتاب بافق؛ پس از یک روز کاری با دغدغه های همیشگی و برای به زروز شدن […]

محمد رضا صباغیان، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار سرزده در منزل محمود تقی زاده خبرنگار آفتاب بافق حضور یافت و از خدمات وی در عرصه خبر و رسانه تجلیل کرد.
 
به گزارش آفتاب بافق؛ پس از یک روز کاری با دغدغه های همیشگی و برای به زروز شدن سایت آفتاب و پیگیری وقت مصاحبه و تکمیل گزارش و صدای کوبیدن محکم انگشتان به صفحه کلید رایانه و لپ تاپ شخصی و… ، درست زمانیکه شب فرا می رسد و تاریکی اش همه جا را سایه گسترانیده، رهسپار خیابان ها می شوی برای گرفتن گزارش یا به دنبال سوژه ای برای خبر.
اما به یکباره و بدون اطلاع از حضور سرزده یک مسئول آنهم نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در منزل خودت تو را غافلگیر و سوژه خبر می کند تا  به سرعت راه رفته را باز گردی و به خانه بیایی.
و آمدن نماینده مجلس برایت چه دلگرمی بزرگی است وقتیکه بدانی نماینده مجلس میان آن همه مشغله کاری و پیگیری های متعددش برای مطالبات مردمی با حضور سرزده خود آمده است تا به بهانه روز خبرنگار خسته نباشیدی بگوید و خداقوتی.
و اینجاست که روحیه ای مضاعف به جان تو می بخشد. درست است که چند روزی از 17 مرداد و روز خبرنگار گذشته است، اما همینکه بدانی فراموش نشده ای و با کمال احترام مورد قدردانی و قدرشناسی قرار می گیری سبب می شود تا طعم شیرین ماندگاری و دلچسبی خدمت در عرصه خبر و رسانه را تا مدتها احساس بنمایی.
گفتنی است محمد رضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی علاوه بر حضور در منزل خبرنگار آفتاب با دیدار از راضیه بیگی  به پاس فعالیت چندین ساله در عرصه خبر و خبرنگاری در سایت بافق فردا تقدیر و قدردانی نموده است.

ارسال دیدگاه