رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
  • کد خبر : ۵۹۵۰۲
  • چاپ خبر : بافق به علت شاهراه خطوط ریلی کشور و معادن،مهمترین منطقه در حوزه راه آهن است
مدیر کل راه آهن یزد:

بافق به علت شاهراه خطوط ریلی کشور و معادن،مهمترین منطقه در حوزه راه آهن است

مدیر کل راه آهن استان یزد گفت: شهرستان بافق به علت شاهراه خطوط ریلی کشور و معادن مهمترین منطقه در حوزه راه آهن است. به گزارش آفتاب بافق ؛ داوودی مدیر کل راه آهن استان یزد در دیدار با محمد رضا صباغیان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه آهن یزد  بالاترین […]

مدیر کل راه آهن استان یزد گفت: شهرستان بافق به علت شاهراه خطوط ریلی کشور و معادن مهمترین منطقه در حوزه راه آهن است.

به گزارش آفتاب بافق ؛ داوودی مدیر کل راه آهن استان یزد در دیدار با محمد رضا صباغیان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه آهن یزد  بالاترین عملکرد را در کشور دارد افزود: با وجود اینکه تنها ۷درصد امکانات راه آهن کشور را دارا هستیم سال گذشته ۳۶درصد حجم راه آهن کشور در یزد انجام شده است

وی با اشاره به  خطوط ریلی بافق گفت: شهرستان بافق به علت شاهراه خطوط ریلی کشور و معادن مهمترین منطقه در حوزه راه آهن است و برای بهسازی آن مبلغی بالغ بر ۲۰۰میلیون تومان در سال گذشته هزینه شده است.

داوودی افزود: در سال جاری ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بهسازی ایستگاه بافق در نظر گرفته شده است و مجوز استخدام ۱۵سوزنبان گرفته شده است که همه نیروها باید بومی و از شهرستان باشند.

وی گفت: برای استخدام نیرو در حیطه قرار تجمیع شرکتی ۵۵مجوز اخذ شده است.

مدیرکل راه آهن استان یزد با اشاره به اینکه در سال ۹۶ مجموع ۱۷میلیون تن بارگیری در حوزه راه‌آهن یزد انجام شده است افزود:  راه آهن یزد سال گذشته در سه معیار ارزیابی دو رتبه اول در ایمنی و بهره وری و رتبه دوم در تعالی را کسب کرده است.

لازم به ذکر است: راه‌آهن یزد  رتبه سه ستاره تعالی در جشنواره  سال۹۶  را به خود اختصاص داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده