رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
  • کد خبر : ۵۹۷۳۲
  • چاپ خبر : قهرمانی بانوان بافقی در مسابقات شنا المپیاد ورزشی دارالعباده یزد

قهرمانی بانوان بافقی در مسابقات شنا المپیاد ورزشی دارالعباده یزد

بانوان شناگر بافقی قهرمان چهارمین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده استان یزد شدند‌. به گزارش آفتاب بافق؛ چهارمین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده استان یزد با حضور تیم های یزد، بافق، اردکان، میبد، ابرکوه، تفت، خاتم و مهریز در شهرستان بافق برگزار شد. مسئول برگزاری این دوره از مسابقات گفت : در این مسابقات ۵۶ نفر از نوجوانان دختر […]

بانوان شناگر بافقی قهرمان چهارمین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده استان یزد شدند‌.

به گزارش آفتاب بافق؛ چهارمین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده استان یزد با حضور تیم های یزد، بافق، اردکان، میبد، ابرکوه، تفت، خاتم و مهریز در شهرستان بافق برگزار شد.

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات گفت : در این مسابقات ۵۶ نفر از نوجوانان دختر در قالب 8 گروه بصورت انفرادی در رشته های کرال پشت، آزاد ، قورباغه و تیمی در رشته ۴ در ۵۰ آزاد  با یکدیگر به رقابت پرداختند.

منصوره بشیرزاده بیان داشت : شهرستان بافق توانست با کسب چهار مدال طلا، ۲ نقره  و یک برنز و درمجموع 242 امتیاز بر سکوی قهرمانی بایستد. همچنین یزد  با ۲ مدال طلا، 5 نقره و ۲ برنز  در مجموع با کسب ۲۳۴ امتیاز نائب قهرمان شود ، ابرکوه نیز با یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز  در مجموع با ۲۱۰ امتیاز سوم شد.

وی ادامه داد : در این دوره از مسابقات استعداد یابی صورت گرفت و اسامی شناگران ماهر جهت تمرین و آماده سازی به اداره تربیت بدنی ارجاع داده می شود.

لازم به ذکر است  ؛ این مسابقات توسط  هیات شنا و واترپلو و باهمکاری اداره ورزش و جوانان بافق برگزار شد.

منبع: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بافق

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده