رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  • کد خبر : ۵۹۸۱۱
  • چاپ خبر : برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی” بمناسبت پیوند دو نور” در بافق
هیئت ورزش های همگانی بافق :

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی” بمناسبت پیوند دو نور” در بافق

بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) همایش پیاده روی خانوادگی در بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ اولین روز از ماه ذی الحجه که دارای دو عید مبارک قربان و غدیر نیز است سالروز ازدواج زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام می باشد که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ می باشد. در […]

بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) همایش پیاده روی خانوادگی در بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ اولین روز از ماه ذی الحجه که دارای دو عید مبارک قربان و غدیر نیز است سالروز ازدواج زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام می باشد که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ می باشد.

در این روز فرخنده، حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. برکت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، عمری به گستردگی آفتاب دارد، هم‏چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.

به همین مناسبت همایش پیاده روی در بافق با همت هیئت ورزشهای همگانی شهرستان بافق و حضور مدیر کل ورزش و جوانان، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان و مردم برگزار شد.

شرکت کنندگان این همایش مسیر میدان امامزاده عبدالله(ع) تا شهر بازی را پیاده روی کردند.

لازم بذکر  است: در پایان همایش نیز به قید قرعه به حاضرین جوایزی از جمله دوچرخه،سفر زیارتی مشهد، وام کم بهره ۵ میلیون تومان و…اهدا شد.

عکس: راضیه بیگی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده