رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • کد خبر : ۵۹۸۹۹
  • چاپ خبر : کارگردان جوان بافقی نامزد دریافت جایزه جشنواره فیلم قاصدک اصفهان شد

کارگردان جوان بافقی نامزد دریافت جایزه جشنواره فیلم قاصدک اصفهان شد

دو فیلم کوتاه عباس اکبری کارگردان جوان بافقی نامزد دریافت جایزه جشنواره فیلم قاصدک اصفهان شد. به گزارش آفتاب بافق ؛ اسامی فیلم‌های نامزد دریافت جایزه جشنواره دوسالانه فیلم قاصدک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد. هیات داوران این جشنواره پس از بازبینی و بررسی بیش از ۶۲۰ اثر رسیده به دبیرخانه این […]

دو فیلم کوتاه عباس اکبری کارگردان جوان بافقی نامزد دریافت جایزه جشنواره فیلم قاصدک اصفهان شد.

به گزارش آفتاب بافق ؛ اسامی فیلم‌های نامزد دریافت جایزه جشنواره دوسالانه فیلم قاصدک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.

هیات داوران این جشنواره پس از بازبینی و بررسی بیش از ۶۲۰ اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره ۲۴ فیلم را به عنوان نامزدهای حضور در المپیاد فیلمسازی جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان و دریافت جایزه این رویداد هنری معرفی کردند.

 فیلم‌های «ماه پیشونی»، «کفش‌های من»، «هنگام سپیده» و «وقت اذان» از استان یزد در بخش فیلم‌های زنده نامزد دریافت جایزه شده اند.

دوفیلم کوتاه “هنگام سپیده”و “وقت اذان” از آثار عباس اکبری از استان یزد نامزد دریافت جایزه این جشنواره شده اند.

قرار است از برگزیدگان جشنواره در نیمه اول شهریور همزمان با دومین المپیاد فیلمسازی  جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان تجلیل شود و اعضای خالق آثار نامزد دریافت جایزه به عنوان اعضای انجمن فیلمسازان  کانون به رسمیت شناخته ‌شوند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده