رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 مرداد 1397 - 09:02
  • کد خبر : ۵۹۹۲۵
  • چاپ خبر : اولین دوره مسابقات والیبال مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی برگزار شد +تصاویر
به مناسبت سالروز ورود آزادگان:

اولین دوره مسابقات والیبال مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی برگزار شد +تصاویر

  اولین دوره مسابقات والیبال داخلی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی که به مناسبت سالروز ورود آزادگان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ اولین دوره مسابقات والیبال داخلی مجتمع به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در سالن کوثر بافق برگزار شد. مدیر روابط عمومی مجتمع فلات مرکزی  با اشاره به برگزاری این […]

 

اولین دوره مسابقات والیبال داخلی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی که به مناسبت سالروز ورود آزادگان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ اولین دوره مسابقات والیبال داخلی مجتمع به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در سالن کوثر بافق برگزار شد.

مدیر روابط عمومی مجتمع فلات مرکزی  با اشاره به برگزاری این دوره از مسابقات گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۶ تیم از پرسنل مجتمع در دو گروه شروع شد.

سیدعلیرضا طباطبایی افزود: در گروه الف تیم های ایمنی، اداری و انتظامات و در گروه ب تیم های امور معادن، فنی مهندسی و آزمایشگاه به مصاف هم رفتند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با انجام ۱۰ بازی به پایان رسید که در نهایت ۴ تیم امور معادن، ایمنی ، آزمایشگاه و انتظامات به مرحله نیمه نهایی و فینال راه یافتند.

طباطبایی با اشاره به برگزاری بازی فینال این دوره از مسابقات گفت: دو تیم ایمنی و امور معادن با شکست حریفان خود در مراحل قبل موفق به حضور در مرحله فینال این دوره از مسابقات شدند که در نهایت تیم امور معادن با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد.

وی گفت:  تیم امور معادن پس از این پیروزی به عنوان قهرمان دوره، تیم ایمنی نائب قهرمان و تیم آزمایشگاه به عنوان مقام سوم این دوره از مسابقات معرفی شدند.

گفتنی است، از نظر هیئت داوران تیم ایمنی به عنوان تیم اخلاق این مسابقات انتخاب شد.

 

منبع: روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده