رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹
  • کد خبر : ۶۰۰۸۴
  • چاپ خبر : گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید احمد انغوزه ای
هر پنجشنبه یک شهید؛

گذر زمان نمی‌تواند یاد شهیدان را کم فروغ سازد / یادی از شهید احمد انغوزه ای

مقام معظم رهبری فرمودند:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، […]

مقام معظم رهبری فرمودند:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد.

به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.

به یاد شهیدان بودن خود ادای وظیفه‌‌ای در این راه است.

سلام خدا بر ارواح طیبه‌ شهیدان و خانواده‌های صبور آنان و سلام بر روح مطهر شهید احمد انغوزه ای جوانمرد 16 ساله و حماسه آفرین روزهای نبرد با دشمن که با شرکت در عملیات های متعدد به دفاع از ناموس،میهن و نظام پرداخت. وی در صحنه نبرد با متجاوزان کشور در عملیات محرم و منطقه عین خوش به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید احمد انغوزه ای فرزند عباس، سال 1345 در باجگان یکی از روستاهای شهرستان بافق و خانواده ای مذهبی و سختکوش دیده به جهان گشود. وی پس از طی دوران کودکی مشغول به تحصیل در مقطع ابتدایی شد و سپس مدت 2 سال نزد برادرش به تهران رفت و بعد از آن مجدد به یزد بازگشت.

 با شروع جنگ تحمیلی وارد بسیج شد و پس از یادگیری دوره های آموزش نظامی عازم جبهه های دهلران شد و سرانجام تاریخ 1361/9/8 در عملیات محرم و منطقه عین خوش در اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

کلامی از شهید احمد انغوزه ای:

سعی کنید نمازهایتان را در اسرع وقت بصورت جماعت بخوانید و بعد از نماز که موقع استجابت دعا است، امام را دعا کنید و چند آیه از قرآن کریم را تلاوت کنید.

در این پنجشنبه به روح مطهر این شهید و تمام شهیدان 8 سال دوران دفاع مقدس درود می فرستیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده