رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  • کد خبر : ۶۰۵۵۸
  • چاپ خبر : سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی در بافق آغاز بکار کرد +تصاویر

سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی در بافق آغاز بکار کرد +تصاویر

سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی با حضور 10  هنرمند از سراسر کشور و سه استاد برجسته کشوری در تفرجگاه آبشار آغاز شد. به گزارش آفتاب بافق؛ مسئول روابط عمومی شهرداری بافق سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی با حضور 10  هنرمند از سراسر کشور و سه استاد برجسته کشوری در تفرجگاه آبشار […]

سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی با حضور 10  هنرمند از سراسر کشور و سه استاد برجسته کشوری در تفرجگاه آبشار آغاز شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مسئول روابط عمومی شهرداری بافق سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی با حضور 10  هنرمند از سراسر کشور و سه استاد برجسته کشوری در تفرجگاه آبشار آغاز شد گفت: این سمپوزیوم در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می شود.

علی اصغر موفق  افزود: در مهلت تعیین شده بیش از 30  اثر به دبیرخانه سومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی بافق ارسال شد که از میان این آثار 8  اثر توسط داوران این سمپوزیوم برگزیده شد و هنرمندان در بخش اصلی شروع به کار کردند.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در بخش جنبی نیز می توانند پس از تایید طرح خود توسط داوران سمپوزیوم در ساخت مجسمه های شنی شرکت کنند.

مسئول روابط عمومی شهرداری بافق همچنین خاطر نشان کرد: هنرمندان آثار خود را براساس موضوعاتی از جمله معرفی شهر بافق،کشور، حفظ محیط زیست،آثار و ابنیه تاریخی و آداب و رسوم اجتماعی می سازند.

وی با بیان اینکه در پایان از برگزیدگان این سمپوزیوم تقدیر می شود تصریح کرد:هنرمندان از استان های لرستان، خراسان رضوی، بجنورد، کاشان، تهران، البرز، آذربایجان غربی و همچنین شهرستان بافق در سمپوزیوم ساخت مجسمه های شنی حضور دارند.

منبع: روابط عمومی شهرداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده