رفتن به بالا
  • جمعه - ۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
  • کد خبر : ۶۰۷۸۲
  • چاپ خبر : جشنواره تابستانه فرصتی برای معرفی بافق به مردم ایران

جشنواره تابستانه فرصتی برای معرفی بافق به مردم ایران

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت : جشنواره تابستانه فرصتی فراهم کرد تا بافق به خوبی به مردم استان یزد و حتی ایران شناخته شود. به گزارش آفتاب بافق؛ مصطفی فاطمی در حاشیه بازدید از سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی گفت : بافق علی رغم پتانسیل خوبی که در […]

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت : جشنواره تابستانه فرصتی فراهم کرد تا بافق به خوبی به مردم استان یزد و حتی ایران شناخته شود.

به گزارش آفتاب بافق؛ مصطفی فاطمی در حاشیه بازدید از سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی گفت : بافق علی رغم پتانسیل خوبی که در حوزه گردشگری داشت به عنوان یک مقصد گردشگری به خوبی شناخته نشده بود اما از  ۲ سال پیش تا کنون،  روند بهتری داشته است و با وجود کمپ ها و برنامه هایی که در حوزه گردشگری برگزار میشد بافق برای مردم شناخته شد.

وی در خصوص سمپوزیوم ساخت مجسمه های شنی بیان داشت : ساخت مجسمه های شنی که بیشتر مخصوص ساحل است اکنون در کویر برگزار شده و اهتمامی که شهرداری بافق در برگزاری این جشنواره برای سه سال پیاپی دارد سبب شناخته شدن آن در بین جشنواره های کشوری شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی -گردشگری- صنایع دستی استان یزد افزود :  جشنواره تابستانه فرصتی فراهم کرد تا بافق به خوبی به مردم استان یزد و حتی ایران شناخته شود و قطعا برگزاری چنین رویدادهایی سبب دیده شدن سایر پتانسیل های شهر و رشد گردشگری خواهد بود.

فاطمی ادامه داد : برگزاری این رویدادها در کنار سایر جاذبه های گردشگری سبب شده  بافق به محور گردشگری در استان تبدیل شود.

وی تصریح کرد : اولین محور گردشگری استان ، شهر یزد است و  بافق در کنار  محور چک چک -خرانق و میبد به عنوان دومین محور گردشگری استان قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده