رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
  • کد خبر : ۶۰۸۰۸
  • چاپ خبر : بازدید مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور از شرکت فولاد آلیاژی ایران +تصاویر

بازدید مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور از شرکت فولاد آلیاژی ایران +تصاویر

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید و طی جلسه روند برنامه ها و اقدامات این شرکت را مورد بررسی قرار داد. به گزارش آفتاب بافق؛ جلسه مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و هیئت همراه، با مدیران شرکت فولاد آلیاژی ایران در محل اتاق کنفرانس مدیریت برگزار […]

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید و طی جلسه روند برنامه ها و اقدامات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ جلسه مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و هیئت همراه، با مدیران شرکت فولاد آلیاژی ایران در محل اتاق کنفرانس مدیریت برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس چایچی؛ مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران ضمن خیرمقدم به حاضرین، از تحقق رکوردهای مختلف در مرداد ماه خبر داد.

وی در همین رابطه افزود: روند مثبت کاری مجموعه و افزایش تولید محصولات، همه نشان دهنده عملکرد روشن شرکت فولادآلیاژی ایران و ایجاد شور و انگیزه  مضاعف در کارکنان است.

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران از تولید3/1میلیون تن فولاد خام در افق1401 (در صورت حمایت سهامداران حقوقی) خبر داد و گفت: به امید خداوند متعال و با افزایش برنامه تولید در کنار حفظ کیفیت، اجـرای پروژه های بهبود مستمر در سطح سازمان و همت تمامی کارکنان این مجموعه و نیز حمایت همه جانبه سهامداران حقوقی در راستای بهره برداری از پروژه یزد یک، می توانیم به برنامه تولید 3/1 میلیون تن فولاد خام در افق 1401 دست یابیم.

وی صادرات را ضامن بقای هر سازمان دانست و گفت: در این راستا شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز روند افزایش صادرات را در برنامه کاری خود در سال جاری قرار داده است و قرار است سهم صادرات از 18 درصد در سال گذشته به 22 درصد در سال جاری افزایش یابد.

در ادامه محمد جواد عسکری؛ مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، شرکت فولاد آلیاژی ایران را یکی از شرکت های منحصر به فرد در کشور و دارای جایگاه ویژه به لحاظ تولید محصولات خاص و با تکنولوژی بالا دانست و گفت: انتخاب یک فرد بومی، آشنا و باتجربه بالا از بطن شرکت، بعنوان مدیریت ارشد سازمان را می توان بعنوان مقدمه ای برای رشد و انگیزه بسیار برای استان و کارکنان این مجموعه دانست و تحقق رکوردهای تحسین برانگیز در مرداد ماه را نوید این اتفاق میمون خواند.

عسکری کارکنان شرکت را بعنوان سرمایه های اصلی سازمان خواند و افزود: نیروی کار یک سرمایه است و باید مدیران ارشد سازمان شرایط را بگونه ای برنامه ریزی نمایند که نه تنها در حقوق و پرداختی آنان معوقه ای صورت نگیرد بلکه با ایجاد انگیزه، آنان را در موفقیت های به دست آمده سهیم کرده و پاداش مناسب جهت ادامه روند پرداخت گردد.

مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان از ارتباط و صمیمیت بین لایه های مختلف سازمان صحبت به میان آورد و گفت: صمیمیت و دوستی بین مدیران، روسا، سرپرستان و کارشناسان و کارگران در این بنگاه بزرگ اقتصادی کاملا قابل لمس می باشد و همین موضوع می تواند بعنوان کلیدی برای موفقیت های بعدی سازمان هم در تولید و هم در طرح های توسعه و علی الخصوص پروژه یزد یک تلقی گردد.

وی انتخاب مهندس چایچی را بعنوان افتخاری برای استان و شرکت عنوان نمود و گفت: من یقین دارم با توجه به تجربه و شناخت کافی ایشان از این مجموعه شاهد موفقیت های ارزنده تری در شرکت خواهیم بود.

عسکری در ارتباط با پروژه یزد یک گفت: این پروژه دارای موقعیت مکانی مناسب و بهره مند از تجهیزات خاص می باشد که برنامه ریزی، ارائه جدول زمان بندی مناسب و پیگیری مستمر برای حصول نتیجه،  عاملی برای تسریع در اجرای این پروژه می باشد چرا که طولانی شدن هر پروژه توسعه ای نه تنها به نفع پروژه نیست بلکه ممکن است سازمان را نیز تحت الشعاع قرار دهد، بنابراین تمام هم و غم فولاد آلیاژی باید رفع مشکلات و معضلات این پروژه بزرگ باشد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه با وجود گذشت بیش از یکماه از مدیریت جدید شاهد تحقق رکوردهای ارزشمندی در کلیه سطوح سازمان و ایجاد انگیزه مضاعف در کارکنان بوده ایم که امید است با حفظ همین روحیه و انگیزه، امکانات تشویق و ترغیب سهامداران محترم در تامین مالی پروژه یزد یک به نحو احسن فراهم شود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده