رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  • کد خبر : ۶۰۸۶۴
  • چاپ خبر : 12 شهریور؛روز بهورز بر همه گل واژه های صلابت و استقامت نظام سلامت مبارک باد

12 شهریور؛روز بهورز بر همه گل واژه های صلابت و استقامت نظام سلامت مبارک باد

فرا رسیدن دوازدهم شهریور روز بهورز را خدمت زحمتکش ترین و کارآمدترین نیروها در نظام سلامت کشور تبریک عرض نموده و برای بهورزان عزیز موفقیت و تندرستی را از درگاه خداوند متعال آرزومندم. آفتاب بافق؛ در دستورات دین مبین اسلام آمده است کسانی که عمل صالح خود را آشکار نمی سازند ، خداوند آن عمل […]

فرا رسیدن دوازدهم شهریور روز بهورز را خدمت زحمتکش ترین و کارآمدترین نیروها در نظام سلامت کشور تبریک عرض نموده و برای بهورزان عزیز موفقیت و تندرستی را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

آفتاب بافق؛ در دستورات دین مبین اسلام آمده است کسانی که عمل صالح خود را آشکار نمی سازند ، خداوند آن عمل را با درخشش بیشتری به همگان نشان خواهد داد. روز بهورز را به تمامی بهورزان سخت کوش و فداکار این مرز و بوم تبریک عرض می نمائیم ، شما که با توکل بر خدا و ایمانی راستین پا در رکاب مرکب چموش تندرستی نهاده و آن را از لابه لای سنگلاخ ها و دره های عمیق و پرتگاههای خطرناک و پرپیچ و خم بیماری و ناتوانی به منزل زیبای آسایش و سلامتی باز می رسانید که با دلی سرشار از امید به دور از هر گونه چشم داشت می کوشید تا زیباترین ها را بیافرینید، دل پر مهرتان را با تمام وجود ستایش می کنیم .

دستانتان را که خسته از کار و تلاش روزانه با دستان افراد سالخورده پیوند می دهید و گرم می فشارید تا روحیه زندگی وزنده ماندن را در وجودشان جاری کنید ، بوسه می زنیم کودکان، مادران، پدران، جوانان ،پیرمردان و پیرزنان روستا بر شما درود می فرستند تا سلامت بمانید و با استعانت از خالق تندرستی ، اهالی روستا را سالم نگه دارید .

 درود بر شما که ادبیات و بیان زیبایتان نمادیست بر درون پاک و بی آلایش تان ما نیز دوست تان داریم و تلاش خستگی ناپذیر شما را ارج نموده و امیدواریم خداوند متعال همواره یار و یاروتان باشد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده